Malý Velký Bojovník (2010)

Až doposledních minut jsem myslel (se tvářilo), že je to komedie.

Čarodějův učeň (2010)

Takže opět tu máme mudlu, co náhodně dostane supermoc, holku do který je bláznivě zamilovaný, ale ještě neví, že ho má ráda takovýho jaký je, dvoudenní rychlotrenínk, kterým porazí staletou nestvůru a hlavní ponaučení věř sám sobě a ta síla je uvnitř tebe ne ve věcech okolo bla bla..Proč už mě to nebaví?? 30% za poslední tři minuty, který byly vtipný.

Černý blesk (2009)

"Ten člověk v tom autě musí být osamělý, nemůže to nikomu říct"..chápete tu absurditu :D Superhrdina díky letajícímu autu :D , když tomu přídáte příběh Spidermena, vzhled Anakina, občas nelogické situace, tak tu máme dost zběsilé ruské kolo, které se v dněšních slátaninách točí docela dobře.

Muž ve stínu (2010)

Miluju filmy, kdy to vše doklapne až na konci a není to založeno na sci-fi, ale všechny střípky se vám logicky spojí.

Huge (2010) (seriál)

První seriál, kde hlavní roli hrajou obezní. Jedná se o seriál z hubnoucího tábora, kde každý má své problémy a často to není pouze váha a ne káždý chce zhubnout.

Saint John of Las Vegas (2009)

Čekal jsem více situační komedii v rychlejším tempu..dostalo se mi suché skoro pouze konverzační drama s vyšší pachutí černého humoru, kterou drží nahoře kratší stopáž.

Repo Men (2010)

Ale jo, i když jeho problém byl, že už dál nemohl zabíjet "dluřníky" a pak vyvraždí celou ambasádu, kde aspoň jeden tu rodinu taky měl, stejně jako on :)

Za branou (2010) (seriál)

Melrose place + True Blood. Do uhlazeného městečka, kde je každá osoba playmate, přijíždí šerif, jehož asistenti jsou dvě děcka, kterým byste nevěřili, že právě nevyšli střední. Jeho syn se během deseti minut zamiluje do místní holky, která chodí s vlkodlakem a ta mu lásku bez sebevětšího odporu(svědomí vůči hafákovi) opětuje. ---Spoiler-- : první zápletka se týká vraždy stavitele, celé město je monitorováno, ukazuje se záběr, jak s autem naboural do pantlu a pak "vypadla kamera", kterou asi nebyli schopni do večera nahodit, aby se mohli kouknout, co za auto vyjíždí z garaže Rhony Mitry, která tady není ani uvedena a přitom to je jediný důvod, proč zkusit druhý díl. (ve smyslu, že ukáže víc, než toporné hrání :))