Rap Sh!t (2022) (seriál)

vlastně jsem moc nepobral, o čem ta raperská telenovela je, co ti lidi dělají a jak se chovají, ale jestli má někdo rád baculaté černošky a jejich kozy a zadky, tak je tohle soft porno pro něj

Veneciafrenia (2021)

průběh sliboval víc. Výsledek není bůh ví jaký. Loutkové divadlo ale bylo fantastické. Musel jsem si tu scénu pustit dvakrát

The Friendship Game (2022)

ono to vlastně mělo docela dobrý potenciál, ale bože, jaké hovno se z toho vyklubalo by i housenka záviděla. Posledních 50 minut filmu dokáže unudit tak, že i pán prstenů by záviděl. Posledních 10 minut nedíváno a tudíž nehodnotím. Unuděn k smrti. EDIT: psal jsem to v průběhu a posledních 10 minut jsem plánoval vypnout. Nakonec dodíváno (bože, já jsem masochista).  Ok. S hodnocením celého filmu říkám, že je to úplně stejně špatné jako těch 10 minut před koncem. Pokud se člověk chce nechad unudit schizofrénickými střihy, tak tohle je přesně pro něj. Raději bych si dal Vesmírnou oddyseu na dvou papírech s režisérským komentářem, než tuhle sračku absolvovat znovu. A bože ten ending. Jděte s tím do prdele. Viděl jsem horší filmy. Tohle se mému dnu ani zdaleka nevyrovná, ale bylo to utrpení

Ve špatný čas na špatném místě (2022) odpad!

tak tohle si upřímně zaslouží hnědého bludišťáka. Že Brumla Vylíž poslední roky hraje jen v úplných lejnech a jako by tam vlastně ani nemusel být, to se normálně ví. Tady sice hraje asi 10 minut stopáže, takže má trochu větší roli, ale ono je to vlastně jedno, protože takhle příšernou sračku aby člověk pohledal. Už v nějaké páté minutě je zcela zřejmé, že tým, který stříhal film, pravděpodobně nedokončil školu. Všechny střihy na sebe navazují stejně hezky, jako když se snažím podepsat do sněhu. Mimo hnědištáka si film zaslouží ještě další ocenění, protože takhle imbecilního záporňáka jsem teda neviděl roky. Dost možná je tento nejlepší z nejhorších. A všichni ví jakou kvalitou filmů se mučím. Dostat se takhle nízko na mém žebříčku není vůbec jednoduché. Co si ještě zaslouží komentář jsou mimořádně špatné počítačové efekty. I když pro tento film byly potřeba pouze v případě střelných ran a výtrysků krve z nich, je až do očí bijící, jak špatně je to provedeno. Tady se film skutečně dostal na úroveň Asylum. Scénář si komentář ani nezaslouží, ale je až kupodivu, kolik se za těch 90 minut objevilo ve filmu takových drobných debilit. Jakože například na místo činu dojede policejní vůz, vyleze fízl a holýma rukama sebere revolver a strčí si ho za kalhoty. Nebo třeba postava policejního kapitána je bravurně špatná. Je úplně vidět, že na filmu pracoval profík vedle profíka. A stejně jako vrána k vráně sedá, tak průjem se k hovnu lepí. Ten úžasně nahnědlý průjem zde obstarává český dabing. Jestli za tohle ti lidi dostali zaplaceno, tak to mě teda poser

Pozvánka do pekla (2022)

ačkoliv horory celkem nesnáším, tak někdy dostanu mlsnou. V první polovině jsem si párkrát pohrával s myšlenkou, že to prostě vypnu, protože jsem posera a u druhé lekačky jsem byl dost na hraně. Ta vlastně ale byla poslední. Pak se ve dvou třetinách film úplně změní z pomalého trilleru na fantasy komedii. Popravdě se mi to docela i líbilo, ale ta druhá část měla tak málo prostoru, že to bylo hrozně nedotažené a uspěchané. Škoda. Slabé 3 hvězdy

Deus (2022)

s Event horizon (jak někteří píší) to nemá zdaleka nic společného až na pár zmínek ve filmu o tomto jevu. Film je spíš bližší Vesmírné odysei, Kouli nebo Den, kdy se zastavila země. Vůbec to není špatný film. Místní hodnocení 24% je ukázkou hlouposti a absolutní absence znalostí kinematografie k objektivnímu posouzení kvality. Vesmírné záběry jsou přiměřené, dialogy a postavy jsou napsany obstojně. Kostra myšlenky je perfektní, i když samozřejmě mockrát použitá. Podobné povídky a romány jsem zaregistroval poprvé někde v 60. letech. Vůbec to ale nevadí. Deus je slušná konverzačka v hávu science-fiction. Slušný počin. 50%