• Fantasy

Na dotek (2004)

Věta "I don´t love you anymore" mi bude asi dlouho strašit v hlavě. Skvělý vybroušený film o vztazích se výborným hereckým obsazením. Btw nevěděla jsem, jestli Clivea Owena milovat nebo nenávidět, jeho postava byla prostě nejlepší.:)

Moderní Popelka (2004)

Ach jo, proč američtí scénaristé nepřijdou s něčím novým? Proč se musí stále dokola opakovat ta samá klišé? Shodou okolností jsem byla donucena vidět tento film třikrát. Třikrát v dost krátkém časovém intervalu. Nejsem si jistá, jestli to na mně nezanechalo trvalé následky. Hilary Duff je sladká blondýnka (kdyby byla ještě sladší, rozpustila by se na závěrečném dešti), která to ale nemá lehké - má dvě zlobivé sestry a plastickými operacemi poznamenanou matinku. Že vám to něco připomíná? Ano, film nemá název Moderní Popelka jen tak zbůhdarma. Hloupé dialogy, dokonalý (a pro mě dokonale slizký) hlavní hrdina, neuvěřitelně předvídatelný děj... Nemůžu dát nic jiného než 15%. A ty dostává jediný fajn člověk na celém filmu - Dan Byrd. Možná nás příští rok čeká Moderní Sněhurka... (I když si neumím představit, jak by do toho scénáristé zakomponovali těch sedm trpaslíků...)

Horákovi (2006) (seriál)

Tenhle seriál mě jednoduše bavil (možná hlavně kvůli kukuči představitele Tomáše). Na naše poměry je slušný, ne že ne.:) A až na nejmladšího člena rodiny se sešli i dobří herci. Šťávu tomu dodal hlavně Jakub Prachař, prostě nemá chybu.:-D

Constantine (2005)

Nejlepší role Keanu Reevese. Miluju cynismus Constantina (kdo by v dnešní době zvednul prostředníček na samotného ďábla, že?), stejně jako miluju celé tohle promakané béčko!

S čerty nejsou žerty (1984)

"Od přemýšlení jsme tady my..." "No ty rozhodně nee, Drápale!" Už od dětství jsem tajně zamilovaná do Lucifera, ale psssst.:) Nejlepší česká pohádka, pochybuju, že tahle klasika někdy zestárne.

Nouzový východ (2008)

Nikdy jsem neměla tak upřímnou depku jako po tomhle filmu. A musím říct, že je to dobře, protože je to skvělý film, který by happyend jen potopil. P.S. Kate Winslet je bohyně...

Čtvery Vánoce (2008)

Roztomile tlusťoučký Vince, roztomile drobounká Reese, roztomile naaranžovaná vánoční atmosféra... Té roztomilosti na mě bylo trochu moc, dala bych přednost lepšímu ději a dialogům. Nicméně jsem se občas pobavila (scény, kdy Vince vidí zvracení mimča jsou dokonale trhlé), ale občas jsem se snažila popohnat čas, aby tahle přezdobená komedie skončila. Dvě hvězdičky za občasné zasmání a sympatickou Reese.