Osudový dotek (2004)

Hodně zvláštní film, musím se přiznat došlo mi to až po delší době, asi po hodině už mi to bylo vše jasné a pořád jsem čekal, až najde tu správnou budoucnost. Našel !!! Vlastně nic co by mi na filmu vadilo, možná jsem si to špatně vyložil a chtěl poskládat puzzle, proto mi to déle trvalo asi se na to budu muset kouknout ještě jednou abych zážitek a pocit zvětšil.

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Tak to byla trefa do černého! Nejlepší televizní pořad všech dob aspoň pro mě určitě ano. Sice to už je vcelku dávno ale pořád si nějaké příběhy pamatuji, později už jsem neměl odvahu ani tipovat jelikož jsem se snad trefil jen párkrát ...

Rychlý Stripes (2005)

Víc jsem nečekal, tudíž to splnilo moje očekávání. Zvířecí humor byl někdy fakt dobrý především profesor Husa a dvě mouchy opravdu pobavily a i děj nebyl nejhorší. Dabing byl nadmíru povedený. Prostě zabavný průměrný snímek, který příjemně překvapí.

Requiem za sen (2000)

Hodně povedené dílko z Aronofské dílny. Na závěr jsem přemýšlel o tom, která ze čtyř postav dopadla nejlépe a mám za to, že asi ten Marlon Wayans, i když nechtěl bych být v kůži žádného z nich. Pochválené je to tu až moc takže psát tu něco co už tu je je zbytečné ...

Tanec s vlky (1990)

Prostě čistá pětihvězdičková show. Nádherný příběh s výborným hereckým obsazením. Jsem velice rád že Kevin Costner zvládl jak režii tak hlavní roli. Tohle se opravdu nepodaří každému. I přes ty dlouhé tři hodiny jsem se nenudil a s napětím sledoval, a to mi u některých filmů přijdou dvě hodiny moc.

Ray (2004)

Tak jsem se rozhodl, že si půjdu koupit do trafiky nějaký ten levný film. Kouknu co vychází a vidím Raye. Ještě jsem ho neviděl a nemá zrovna nejhorší hodnocení, tak ho beru. Sednu k TV zapnu DVD a už to jede, nejsem zrovna jazzový fanda, ale tohle bylo opravdu nádhera. Slepý muzikant (Jamie Foxx) do toho dává opravdu vše. Životopisný film na který se podívat jen jednou je věčná škoda!

Poslední plavky (2008)

Úvodní písnička mě hned potěšila mám Fanánka rád jeho songy se mi líbí ;-). Nejvíc se mi líbil herecký výkon Rudolfa Hrušínského, který se po zežraní jeho psa absolutně zbláznil, a to nemělo chybu. Ta budka u rybníka mi strašně připomínala rozmarné léto, ale nakonec to bylo úplně o něčem jiném. Konec fimlu není přehnaný ale komický ...

Četa (1986)

"Kopali jsme ostatním do prdele tak dlouho, že je načase, aby oni nakopali nám!" Opravdu jsem nedoufal, že tenhle výrok by někdy mohl v americkém filmu od amerického vojáka zaznít. Naprosto skvělý film, který byl dost napínavý. A ještě něco, Johnyho Deppa bych tam sakra nepoznal ;-). Oscary dle mě naprosto zaslouženě.

Líbáš jako Bůh (2009)

Ráno s rozlepenýma očima sedám do autobusu a jedu do kina. Naše kvalitní škola zase vybrala brak, no to jsem zvědav. To ale bylo probuzení to vám radši ani nepovím ;-). Tento film nebyl určený pro mě, rozhodně ne. Sám nevím co si o tom mám vůbec myslet. Ale měl jsem vědět, že jak se krotí krokodýli bylo varování a doufám že po téhle perle už nic nového Poledňáková nenatočí.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Jak všichni víme, když je natočené pokračování, už to za moc nestojí. Ale u Indiana Jonese je to tak trochu jinak, on může mít pokračování kolik chce a vždycky mě to chytne, přiková k židli s očima upřenýma do televize. Navíc tenhle díl mě chytl o to víc, když námět byl fantasy, já bych zde použil "sci-fi". Hold ve vesmíru možná opravdu nejsme sami ;-). Harrison Ford splnil moje očekávání a i když už mu věk nedopřává, tak zahrál pro mě pořád toho starého šíleného Jonese.