Thor (2011)

co na to rict? snad jen prekrasne scenerie Asgardu, dobra akce, vtipne sceny pobavily, vicemene skoro zadna nuda, sympatiicke obsazeni a fajn pribeh. Dalsi velke prekvapeni pro mou malickost. 90%

Rychle a zběsile 5 (2011)

tohle se moc casto nestava, aby u me film kdehraje roli, zavodeni, auta apod dostl 5*. film je pecka sice jsme nevidel 3 a 4 dil ale tohle je opravdu povedena akcni jizda,kdy divak dostava do zil kapky adrenalinu postupne a prubezne. Skoro nic se filmu neda vytknout. audio vizualni zpracovani bombasticke,akcni sceny vyborne natocene, jen mozna mi torsku vadi ty dojemne chvilky,ale to je vec kazdeho nazoru a vseobecne nepodstatna . U BR-ripu jsme se vyborne bavil azaradil se mezi akcni pecky letosniho roku . 93 %

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

ja rikam NE a opravdu tady nsouhlasim se spoustou radoby kritiku,nenasytnych a rozmazlenych bezmozku..4 se hodne povedla i bez Willa a Elizabeth. Ba dokonce je lepsi nez Na konci sveta. Nevim mozna to bylo prijemnym teplym letnim vecerem a v BR-Ripu to proste palilo.Ani chvili jsem se snad nenudil. Pirati si drzi svuj standart, Jack proste bozi, jeho gesta grimasy to me vzdycky pobavi, akce napinava, pribeh solidni, morske panny k sezrani a i trocha te romantiky tam zavonelo. Ja jsem velice spokojen a kdo chtel vice, tak at si to jde tocit treba sam, Marshal odved dobrou praci 87%

Super 8 (2011)

tak fajnovy film to mohl byt.. zpracovani je hodne fajnove a napinave,ale ta banda urvanych ufnukanych decek, ktere bych osobne nejradsi nechal roztrhat tim rozmomilym navstevnikem z vesmiru, me tam totalne srala! prost enesnasim takove filmy s detskymi hrdiny. Jinak se to dalo ale prumer to nezachranilo, skoda. 65 %

Hangár 14 (2011)

Film si evidentne utahuje ze swat filmu a jen s podivem kolik kretenu tady jim to zere.. Co po shlednuti to berou smrtelne vazne anepoznaji ze sami herci si z toho delaji srandu,ikdyz se to lehce tvari vazne, tak presto jsme to bral jako oddechovku a parkrat jsme se nasmal tem jejich hlaskam. a jak tu vidim nektere kilometrove komentare hodne splachnuti do zachodove misy, ktere totalne potapi sice aboslutne prumerne becko ,hloubeji..Potesil Michael Shanks, Lega Doig,Steve Bacic visichni z SG1.Akcni sceny lehce pod prumerne, ale hlaskovani to ume zahranuje na slabsi tri pecky a slabsi prumer 58%

Falling Skies (2011) (seriál)

ikdyz jsem si od toho podle traileru sliboval hodne ,tak uchvaceny jsem rozhodne nebyl. Zacatek serialu mi prisel dost nezazivny,ale vydrzel jsem. A ikdyz efekty nic moc, tak pribeh se opravdu skvele rozjel a to je hlavni tahoun serialu. Skitri jsou skvele udelani a dej se pekne rozjizdi. nudne komentare tam jsou a casto o nicem, ale jsou prkladany zajimavymi informacemi ohledne deje. Zatim je mi velkym sympatakem kapitan Weaver a to jsem ho zpocatku nesnasel. Svym zpusobem jsme si na serial navyknul a byl bych nerad kdyby ho TV zrusila, rad bych se dockal konce. Ale nejsem si jisty. v USA jsou takovi scifi fans ze pokud to nema porad jen akci viz SG1, SGA tak to moc neuspeje coz je velkym prikladem vynikajici SGU, ktere bylo zruseno jen protze bylo "jine". Uvidime co bude dale .po prvnich 8 dilech solidnich 78%

Blesk (2011)

hodne tvrdacka nadprumenra podivana. Stathama ma hodne rad atad yopet exceluje jako tvrdak a cool hlasky hazejici bijec:-). UK se opravdu nezapre se svou ponurosti nekterych londynskych ctvrti. Kazdopadne az na nejake nudne dialogy, jsem dostal to co jsme chtel. slusnou krvavou akci, fajn hlasky a dobrou atmosferu 80%

Princ a pruďas (2011)

hodne ujeta vec:D cekal jsem od toho mnohem vice a to co jsem dostal , tak toho bylo malo.A to humoru. Jako hlasek bylo fajn nespocet, ale u filmu jsme se fest nasmal tak 2x.Trochu s emi to zdalo jako umyslna vykradacka Conana:D zajimavy byl zhulena carodej dost podobny mistru Yodovi ..:D uchyyyl :D Natalka si zahrala drsone nezvvykle a v tech tangach ji to fakt seklo :-) Jinak lehce nadprumerny filmek na ktery se uz asi znovu nepodivam. jinak perfektni hudba film velice ozivuje. 70%

Super (2010)

ne tak dobre jako kickass,ale patri to aspon do lepsiho prumeru. Me hodnoceni srazi dost nesympaticka hlavni postava, takovy retardek....Kevin Bacon zahral docela fajn padoucha a Ellen Page jak ji nezname, ta se mi libila, mam pro ni slabost uz od X-Menu :-)jinak pekne stavnate akcni sceny ikdyz ne zorvna dvakrat dobre sestrihane,ale presto docela libive:-)za me lepsi prumer 71%

Bloodrayne: Třetí říše (2010)

ajaj Uwe Uwe:D opet si nezklamal se svou povesti :-D jako a chloupek lepsi nez tvoje dvojka,ale i tak celkem bes. hvezdu davam za krev a a za lesbickou scenku :D 40%