Láska nebeská (2003)

Tak príjemný a kúzelný film tu dlho nebol a ani dlho nebude!

Tarzan (1999)

Začiatok bol naozaj vynikajúci, ale potom iba priemerná rozprávka. Ničím výnimočná.

Jako za starejch časů (2012)

Dvaja z mojich obľúbencov hrajú gangstrov na dôchodku, to som musel okamžite vidieť. Hneď prvé stretnutie Vala s Docom naznačuje, že to bude vtipné s vydarenými dialógmi. Tak to teda že je! Pacino aj Walken hrajú, ako sa na ich mena patrí, parádne. Film je pomerne krátky, škoda, ale za tých 90 min. stihneme vynikajúcu jazdu, plnú emócií, zábavných aj dojemných scén a koniec ktorý nemohol byt lepší. Rozmýšľal som nad 5*, ale to by bolo na túto vydarenú krimi komédiu príliš, predsa len, plný počet dávam iným filmom.

Jack a Jill (2011)

Jedna z najslabších "Sandleroviek". Pacino...what the fuck? Ujebával som sa, len niekedy je tenká hranica medzi vtipom a trapasom.

Symptom Pandorum (2009)

Presne takto si predstavujem sci-fi horor. A ten záver spôsobil , že je moje hodnotenie najvyššie. Tučné zimomriavky a záver videný vela krát. Hneď po sebe. Fantasické.

Sim Salabim (2008)

Sweetland to prefektne vyšperkoval. Výborná animácia a kopec dobrých nápadov.

Geriho hra (1997)

Fakt vydarený kraťas. Veľmi vtipný. Určite stojí za zhliadnutie.

Skandál v katolické škole (2002)

Film som si vybral hlavne kvôli zaujímavému obsadeniu a dostal som viac ako som čakal. Hirsch, Culkin sú vynikajúci. Samotný film ma spočiatku nudil, ale keď sa to rozbehlo bol som spokojný . Hrdinovia síce chodia do cirkevnej školy, ale sú to rebeli a nic im nie je sväté. Ide tu hlavne o priateľstvo , lásku, nespútanú a nerozvážnu mladosť. Kreslená časť Francisovej fantázie bola príjemným spestrením. Koniec ľahučko predvídateľný, ale aj tak dosť dobrý. Nie že by som to prudko odporúčal, ale pozerať sa to da.75%

Není král jako král (2000)

Absolútne som sa nestihol nudiť, vďaka krátkej stopáži, vydarenému humoru, hlavne Kronk je skvelý a prijemnej animácii. Aj keď slabšie, predsa 4*

30 minut po půlnoci (2012)

Takto nejako to v skutočnosti mohlo vyzerať. Cesta k Usamovi je síce dosť domotaná, ale to nie je až tak podstatné. Je to viac dráma ako thriller a akcia je viac menej iba na konci, ale nenudil som sa, ba naopak hltal som to a bol zvedavý čo bude ďalej, aj keď som vedel ako to cele skončí. Záverečná akcia je fakt natočená veľmi realisticky ,čo mi paradoxne trochu vadilo. Hm