Aaja Nachle (2007)

Jakýkoliv kliše romantických filmů, na který si jen vzpomenete tak je v tomhle. Příběh je strašně hloupej a hned víte nejenom konec ale i celej průběh. Film drží nad vodou sympatičtí herci a hodně dobrý taneční vystoupení.

Jsem s tebou (2004)

Jako kdyby se indickej James Bond se schopnostma Jackieho Chana a ve stylu matrixu octitl v Pomádě a se spoustou indickýho patosu aby to mělo standartní bollywoodskou délku.

Apokalypsa (1979)

Coppola překonal sám sebe a natočil ještě lepší film než je Kmotr. Apokalypsa držela mou pozornost celý 3 hodiny, sice ke konci je to dost zdlouhavý, ale všechno co je předtím je to nejlepší co jsem kdy ve filmu viděl. Hlavně útok vrtulníků na vesnici, během kterého hraje hudba od Wagnera je ...famózní. Ale to nejlepší na tomhle filmu je to jak si režisér hraje se světlem a tím činí zajímavou uplně každou scénu.

Expres (2008)

Neni to špatnej film, ale je natotečnej na vlas stejně jako 10 jinejch a jedinej rozdíl je v tom jakou mají hlavní hrdinové barvu dresu.

Úsvit mrtvých (2004)

O hodně lepší než původní Dawn of The Dead. Všechno v čem se mi původní verze nelíbila tady je zlepšený. Zkrácení jedině prospělo, zombící vypadají fakt dobře a běžící zombii jsou sice nezvyklí ale o to strašidelnější.

3 Idiots (2009)

Hodně svěží komedie která i přes svou značnou délku nepřestane bavit. Indové si opět neodpustily 2 taneční sekvence, které sice neurazí, ale jsou uplně zbytečný a asi by bylo lepší kdyby tam nebyli. Tak jako u tohohle jsem se bavil naposledy u Pařby ve Vegas.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Lepší zakončení si Rambo ani nemohl přát. Akční scény jsou naprosto perfektní a při finálním zabíjení asiatů mi to trochu připomělo Vojína Ryana, akorát ještě lepší.

Líbáš jako Bůh (2009) odpad!

Tak 2 roky jsem žádnej film uprostřed nevypnul, ale tohle se vydržet opravdu nedá.

Alexander Veliký (2004)

I takový režisér jakým je Oliver Stone si vybere slabší chvilku. Ve filmu o největším dobyvateli světa ve kterým jsou jen 2 bitvy a jedna z nich neni až tak dobrá, je rozhodně něco špatně.