Plamen a Citron (2008)

Po stránce režie, hereckých výkonů a hudby se jedná o téměř bezchybný počin, ale na kolena to sráží scénář a hlavně délka filmu, zkrácení o půl hodiny by jedině pomohlo.

Zodiac (2007)

Retro look dovedený k dokonalosti a režijní lahůdka k tomu. Po Fight Club nejlepší Fincherův film.

„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)

S hodnocením se rozhoduju mezi 4 a 5. Je to sice horší než podobné filmy jako Adéla ještě nevečeřela, Kdo chce zabít Jessii nebo Konec agenta W4C, zase na druhou stranou je to nahláškovaný od začátku až do konce a proto dávám nejvyšší ohodnocení.

Netvor (2011)

Škoda, že je to taková romantická duše, jinak by to byl fakt cool záporák.

Jsem číslo čtyři (2011)

Moje očekávání byla takřka nulová, takže výsledek mě dost mile překvapil. Je to hloupý a příběh víceméně začíná až po hodině, ale zase se na to moc dobře kouká. Snad by jedině prospělo víc akce a míň scén z romantický linie, Dianna Agron je sice fajn, ale její postava je poměrně zbytečná. No rozhodně bych se nebránil pokračování ke kterýmu to na konci dost navádí, ale nejsem si jistej jak to dopadlo v kinech.

Neznámý (2011)

Chci aby Neeson byl v Expendables 2, potom co předvedl v 96 hodin, A-Team a ted v tomhle by si to rozhodně zasloužil.

Pink Floyd: The Wall (1982)

Silný v jednotlivých scénách, hlavně animované sekvence ty jsou úžasný, ale jinak celek stojí celkem za houby. 90 minut jsem se nudil a měl co dělat abych to vůbec dokoukal. No a k hudbě tak ta je teda strašná, vždycky jsem si myslel že The Wall je plný pecek ve stylu Another brick in the wall ale neni tomu tak.

Království zvěrstev (2010)

Nevidim jedinej důvod, proč se rozhodli něco takovýho vůbec točit.

Rango (2011)

Nejvíc potěšilo cameo někoho kdo v animované podobě vypadá ještě víc nasraně než ,,naživo".

X-Men: První třída (2011)

Jediná věc, která se tvůrcům opravdu nepovedla jsou plakáty, jinak film je absolutně bez chyby.