V/H/S (2012)

Bazardní a naprosto originálním způsobem děsivé! Ani nevím jak to celé mám popsat, ale pro fanoušky hororu jednoznačně povinnost. Slabší povahy radši vynechat :-).

Zásnuby na dobu neurčitou (2012)

Romantické komedie jsou většinou pro naše drahé polovičky, ale když už se nějaká povede a není vůbec hloupá a nudná tak to chce veřejnou pochvalu kterou tímto vyjadřuji :-). Film se povedl a jako celek funguje skvěle.

Tři mušketýři (2011) odpad!

Prvotřídní kravina která jen hyzdí kvalitní značku a formát 3D. Pro mě aktuálně nejhorší AAA režisér Paul W.S. Anderson včetně jedné z aktuálně nejhorších hereček Milla Jovovich. Co z toho může vzniknout? Bohužel film Tři mušketýři.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Stará garda je zpět a jelikož se s ničím nepáře ani já nebudu. Fungujete to ještě líp než první díl, lepší akce, lepší hlášky a je tam Chuck Norris. Co dodat…

Jump street 21 (2012)

Nechápu proč jsem se toho tak bál, když to tak funguje. Tahle dvojka si k sobě skvěle sedla a filmové pojetí téhle seriálové legendě prostě sluší. Rozhodně doporučují shlédnutí.

Povinnost a čest (2012)

Válečných filmů je teď poskromnu takže každý si náležitě užívám a hodnotím trochu lépe. Realistická kamera, dobrá zápletka a kupa speciálně vycvičených "otců od rodin" to prostě musí fungovat.

Piraňa 3DD (2012)

Na Piranha 3D jsem byl v kině a podruhé už jsem stejnou chybu neudělal. Už jsem věděl jakou ptákovinu od toho očekávat a je to děs co napíšu, ale já se dobře bavil. Je to ještě blbější než první díl, ale to je možná dobře. Až budete mít náladu na nějakou totální ptákovinu u které se chcete bezmyšlenkovitě pobavit, tak víte co si pustit. Mě se to líbilo a 3 * zasloužené.

The Punisher: Dirty Laundry (2012)

Původní Punisher se mě líbil a Thomas Jane v něm byl skvělý. Nějak nechápu že ten názor sdílím sám. Tenhle kraťák nám dokazuje že ještě neřekl své poslední slovo.

Temný rytíř povstal (2012)

Brilantní a dokonalé zakončené legendy o temném rytíři. Atmosféra, akce, herci, režie a konec. Prostě všechno funguje na jedničku. Legenda končí pro mě v tom nejlepším světle. Bravo a třeba někdy na viděnou…

Žena v černém (2012)

Velmi mile překvapen a nějak takhle si představuji horor. Skvělá atmosféra, lekačkama se zbytečně neplýtvá a „tajemná bytost“ se nám nezjevuje každý 3 záběr. Ani mě nevadil Daniel Radcliffe který se ve filmu tak nějak potuluje a hraje tak nějak neutrálně. Hlavní roli zde pro mě má žena v černém a skvělá hororová atmosféra.