Tintinova dobrodružství (2011)

Tak to je poprvé kdy mě animace ve filmu vůbec nevadila (myslím tím animaci ala polarní expres Roberta Zemeckise) Bylo to zábavné, svěží, nápadité proste se to povedlo. Rýsuje se nám nový animovaný Indy? Vůbec by mě to nevadilo, vřele doporučuji celé rodině.

Czech Made Man (2011)

Poměrně povedené komediální drama, které neoslní ani neurazí. Problém je v tom, že už ani nevím po těch pár dní co o něm napsat. Je to proste zrychlená životní etapa jednoho čecháčka která končí jak je zvykem u českých filmu s koncem který nám vlastně vůbec nic neřekne.

Paranormal Activity 3 (2011)

Sakra 3 díl a pořád mě to baví? Je to prostě tak. Tvůrci si drží osvědčenou autenticitu a dělají setsakramentsky dobře. Skvělá atmosféra, herci sympatičtí a děj až na konec který bych vymyslel jinak povedený. Trojka je pro mě milé překvapení a předčí i tak dobrou dvojku. No uvidíme s čím na nás tvůrci přijdou ve 4, každopádně se to určitě v říjnu 2012 dozvíme. Jít na to do kina, nebo se nechat strašit doma? To už nechám na Vás, rozhodně všem co se rádi bojí doporučuji.

Čertova nevěsta (2011)

Po letech se dobrovolně rozhodnu zaplnit večer novou českou pohádkou a ono to dopadne takhle mizerně. Nuda se tu dá krájet, herci hraji aby se neřeklo a celkový dojem takový ospalý a přemáhající ať už to proboha skončí. Pro mě rozhodne zklamání. Co bych zde pochválil je skvělý čert, který vlastně není ani tak skvělý, ale v té nekonečné nudě opravdu vyniká. Dál bych vystihl kameru která také není k zahození. Víc zde nenajdete, proto dávám za 2* a opravdu jen pro otrlé.

Zkažená úča (2011)

Skvělá, skvělá, prostě skvělá komedie. Konečně správně sprostá komedie která k tomu, aby byla vtipná a sprostá nepotřebuje hromadu odhalených teenagerek. Cameron Diaz exceluje a táhne celý film opravdu na jedničku. Navíc zbytek učitelské persony ji do toho pěkně notuje, takže zde není opravdu co vytknout. Film nemá žádná nudná místa a na takový dneska narazit je hodně složité. Dál bych se už nerozepisovat, musíte ho prostě vidět.

Solomon Kane (2009)

Zbytečné, levné, propršelé. Mně to nedalo vůbec nic.

Ženy sobě (2011)

Proboha proč je to tak dlouhý, pro chlapa vyloženě utrpení.-). Není to vcelku špatné i hlavní protagonistka hraje sympaticky, x scén je opravdu vtipných, ale pak je to zase dlouhá nuda. Jelikož jsem to nebyl schopný dokoukat tak si to 3 * nezaslouží, vlastně nevím ani jak to skončilo a je mě to vlastně jedno.

X-Men: První třída (2011)

Nikdy jsem nebyl úplný fanoušek x menů, ale po tomhle prequelu jsem se jím stal. Ten film snad nemá slabá místa. Když už budu opravdu rejpal tak se trefím do občasně trochu levnějších efektů, ale s přihlédnutí k rozpočtu se není čemu divit a rozhodně to není žádná tragédie. Je to proste skvěle zahrané, natočené, chytlavé no prostě bomba pecka a já se doufám dočkám 2. Lituji že jsem na tom nebyl v kině, stálo by to za to!! Verdikt je jednoznačně plný počet a u mě letos v top 5 snímků roku.

Los ojos de Julia (2010)

Ještě že se Španělé do těch hororů pouštějí, nebylo by na co koukat. Další povedený snímek který je plný atmosféry, zvratu a hlavně neokoukané zápletky. Tváří se jako další duchařina ale není to duchařina. Rozhodně doporučuji tenhle snímek shlédnout.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Kouzlo pirátu se čím dál víc vytrácí. Nemůžu se zbavit pocitu že film do kina už nepatří, ale měl by jít už rovnou na dvd. Tržby jsou závratné a je vidět že dnešní divák nikterak náročný není. Mě osobně snímek nedal nic a po 14 dnech si ho pomalu nepamatuji. Další díl už ne prosím!!!