Hranice lásky (2022) odpad!

Čtu komenty a nestačím se divit těm chvalozpěvům. Viděli jsme stejnej film? Dlouho jsem neviděl takovej paskvil. Trapný kecy, týpek co furt blbě čumí, cool "amatérský" záběry. Bylo mi stydno za herce a po půl hoďce jsem to z preventivních důvodů vypnul. Bál jsem se že přijdu o těch mých posledních pár mozkových buněk.

BANGER. (2022)

Kouzlo bilejch čar je hit od Špinarový a mám ho rád. Čáry v týhle slátanině mě dost minuly. Sračka, která oslavuje smažky, dementy a jinou chamraď. Jedinà čára, co by stála za řeč se ve filmu jen mihla a patřila naší známé "filmové" Star Stacy Cruz. Za tu přihodím jednu hvězdu.

Krakonošovo tajemství (2022) (TV film)

Krakonoš coby psychopat, kterej si chtěl ochočit mladou kočičku a pak ji v boudě prznit? To tu ještě nebylo. Jeho zklamání z odmítnutí nabídky kvalitního sexu bylo zjevné a obrovské...

Skin Walker (2019)

Měl jsem z toho slušnej guláš v hlavě.

Adú (2020) odpad!

Další masírka pro blbce na téma chudáci imigranti. S tímhle jděte do hajzlu, tohle vám nikdo nežere. Každej normální ví, jaká je realita. Jedou sem zadarmo bydlet a ukázat nám trochu tý jejich kultůůůůry. To v jejich řeči znamená vraždit nemuslimy, znásilňovat, krást a dýlovat drogy. To už se ale do propagačního videa nehodí, že?

Synové Dánska (2019) odpad!

Další film na téma: ne všichni přistěhovalci věřící v Allaha a úchyla Mohameda jsou špatní lidé. Neházejte je do jednoho pytle...Diky nechci. Užijte si to seveřani.

Drahokam (2019)

Tolik pětihvězdičkových komentářů??? Vypnuto po 15ti minutách. Lidi řvou jeden přes druhýho a iritující, depresivní hudba. Nic pro mě...

Bohu žel (2018) odpad!

Opět sluníčkářská propaganda o hovně !!! Natočit dokument s jedním slušným nigerijcem a iráčanem není rozhodně objektivní pohled. Proč ty pako nejedeš na západ, zeptat se němců, jak se jim tam líbí s novýma sousedama? Proč tam rapidně vzrostla kriminalita za poslední tři roky? Proč nejedeš do Calais, natočit dokument s opicema, co tam hážou zapálený flašky, šutry, klacky po kamionech, napadají řidiče, jen aby se dostali pro sociální dávky a blahobyt do Anglie? Trapná šaškárna tenhle "dokument".

Stále spolu (2014)

Kterak jeden pošahanej magor zničil život deseti lidem a nepochybně i další (de)generaci jejich potomků. Manželka, subina s nepochybným Stockholmským syndromem a devět mentálně zaostalých, komunikace neschopných otroků. Divím se, že už dávno v jejich případě nezasáhla sociálka a děti nesebrala. Doufám, že po odvysílání dokumentu se tak stalo a pana Velkomožnýho pokrytce odvezli hodně daleko na nějaký opuštěný ostrov, ať si tam žije v harmonii s přírodou.