Plebs (2013) (seriál)

Pecka !

Mama (2013)

Lekačky, hudba - zvuk, kamera, výkon malé Lilly, herečka basistka(basistka, což mám rád) - na tomto to stojí ! Strýček trochu nevděčná role :) No a trocha toho dojetí, to je pro ženy přece.

The Wicked (2013)

Jako večerní projekce to u mne mělo úspěch tak na půl. Herci sympatičtí a Mahonyova košile nedopnutá :) MEZERY ve scénáři byly kruté, ale zato romantická chvilka mezi mladou blondýnou a mladším bratrem se docela povedla. I hudba byla v pohodě.

Batesův motel (2013) (seriál)

Mamča trochu psychotička, ale jinak to ujde :) No a po čtvrtém díle přehodnocuji :)

Modus Anomali (2012)

Anglický dabing ubral jednu hvězdu. Špatně udělané blitky(grcky) druhou. Až moc zdlouhavé scény vzaly tu třetí. No a že by si všiml své mrtvé ženy až po shlédnutí videa, když byla prakticky za ním...to bylo také divné.

Nováci (1995) (seriál) odpad!

Nedávno, když jsem po delší době koukal na TV na návštěvě u sestry, tam hrálo todle. Málem jsem z toho dostal schízu - děs !!! Megabrutální blbost !

The Ward (2010)

I když je to vyloženě tříhvězdičkový film, koukat se na to dalo. Blondýna z Londýna celkem sympatická a zdravotní sestra vcelku nepříjemá :) Musím ale ocenit zřízencovu puritánskou zdrženlivost mezi tolika osmnáctkami:) Každopádně si film zaslouží určitě minimálně 2,75 hvězdy.

Smiley (2012)

Konec trošku předvídatelný, ale průměrnému filmovému zážitku se divák nevyhne, což je vlastně plus :) Blondýna sympatická včetně jejího okruhu přátel, učitel správnej psycho.

Klaun k popukání (2012)

Komické je, že český název téměř odpovídá skutečnosti filmu jako celku. Klaun byl sympaťák. Postavy moc nezaujmou, ale jako příjemná odreagovačka se na to dívat dá.