The Rage (2007)

Zvláštní u toho bylo, že Když jsem se na to večer díval, tak jsem vůbec netušil, že ráno se mi na to bude těžko vzpomínat vo čem že to vlastně bylo. Masky přijatelné a teoreticky to klidně mohu zařadit do kategorie old-schoolovek.

Můj otec je šílenec (2012)

Asi tak...Sandler je takový srandovní šulinek, ale pobavit umí. Sprosťárničky mu jdou a jeho přízvuk v tomto filmu byl velmi legrační. Nejednou mne tento komik pobavil a v tomto filmu jsem se několikrát nahlas rozesmál, proto nejde nehodnotit jinak.

Černá zmije - The Black Adder (1983) (série)

Kdysi, když jsem byl ještě maly cap ... tak jsem to samozřejmě nechapal...Dnes? GRATULUJU...!!!

Černobylské deníky (2012)

I přes popisky chyb v zajímavostech, jako např. že žlutý kolotoč se nachází jinde, nebo jehličnany, a různé reaktory neseděly vzdálenostně, myslím že atmosféru filmu filmaři vystihli dobře. Zarostlé sídlaky, ponure a tiché čtvrti. Vytknout můžeme snad jen, že zmutované bytosti nám mohli představit více detailněji a také tam mohlo býti více krve.

Zabijáci lesbických upírek (2009)

Ještě větší blbost než třeba tohle a navíc jsem zjistil, že Frodo Pytlík je vlastně nesympatický herec. Připadalo mi jako by ani neuměl hrát.

La cara oculta (2011)

La Cara oculta nám přináší skvostný filmový zážitek. Dirigent záletník, jeho vypečená přítelkyně a jeho nová přítelkyně to umí z karatmi pekelně zamíchat. Navíc super hudba - opět mé oblíbené filmové housličky dílo dokonají. Yes...

Žena (2011)

Výborně ! Skvělá kamera doprovázena skvělou muzikou vždy vhodně umístěnou. Skvělý herci. Hlavně úča jak je tak milá, že to s ní nemohlo dopadnout lépe. Taťkovi jeho psycho role naprosto sedla a jak jednoduše seznámil rodinku s tím, že mají ve sklepě ženu, bylo k pokochání.

Det okända. (2000)

Kdo by neměl rád "lesní" filmy, neboli z prostředí lesa, točené poloamatérskou kamerou. Vzhledem k tomu, že to měli být odborníci tak mi ta jejich mimo-pracovní konverzace připadala trošku drsná např. "Jdu se vysrat" nebo "pojď si zašukat" atd., ale nicméně film s minimálním množstvím vizuálních efektů co se týče nadpřirozena si umí krásně pohrát s psychikou. Jednoduché a účelné podobně jako toto.