13: hra smrti (2006)

Prvních 15 minut šílená nuda. Potom plnění opravdu divných úkolů. Za kolik byste snědli hovno? 100 000 kč 200 000 kč nebo za mega???

Grotesque (2009)

Nevím zda Tom Six se inspiroval panem Shiraishi nebo naopak, ale tihle dva režiséři nám ukážou asi pěkných pár kousků. Prvně sem si myslel že to bude jen film o dobré kameře a střihu(hudby také), ale ne, bylo to promyšlené a precizní stejně jako sami Japonci. Japonci jsou vytrvalí a pochodové myšlenky pana Shiraishi bych chtěl vidět v komiksové bublině vznášející se nad ním, když například vymýšlí scénu. Tento film, navzdory už drsnému popisku obsahu, není vůbec tak drsný. Je v něm kus romantiky i komedie(hlavně v závěrečné scéně), ale také např. kus bondage porna. A právě díky té závěrečné scéně nemohu pod 4* spíš 4,5. Tortury se dají překousnout a jsou nápadité až-až.

Ozvěny mrtvých (1999)

Můj oblíbenec, Bacon, se umí se zbiječkou pořádně ohánět. Duchové a sousedi pozor na něj !!!

V/H/S (2012)

Potěšilo!!! 1. VHS story: Vlastně se až můžeme divit, že si tu borku z knajpy pozvali domů na párty, nebo spíš sex-párty. Ta děvčica vypadala jak kdyby ji tvůrci vytáhli z baru FANTAS MAGORIA. Však jim také, klukům ušatým, ukázala jak se to s tím sexem vlastně má ... :) 2. VHS: Ve druhém, kde borka a týpek jedou autíčkem, asi nejlevnější ze všech videí má jednoduchý až thrillerově laděný podtext o dvou milenkách :) 3. VHS: Nenatočitelný vrah. Moje oblíbená. PREDATOR RULES :) 4. VHS: A tempo se nám zostřuje(je zvláštní jak levně natočené věci mohou působit na nervy). Kráčejte s notebookem napřeženým před sebou se zaplou webkou a do záběrů vám vletí třeba kočka nebo cokoliv jiného ... brrrr :) 5. VHS: Opět parádní démonická párty. Je jasné, že filmy tohoto typu jen tak nevymizí, protože jakže se to říká?? ... "V jednoduchosti je síla".

Bereavement (2010)

Oproti předchozímu dílu, který byl spíše slasherového žánru, zde paranoidně-schyzofrního vražedníka vidíme, a postupně přicházíme příběhu na kloub. Sedmnáctiletá holka po smrti rodičů se přistěhuje ke strykovi a tetce. Režisér si ji zřejmě vybral kvůli jejím velkým plícím:)...Holčina umí fajně běhat. Běhá i kolem bývalých jatek...kurňa co se z toho může vyvinout?

Azyl (2008) odpad!

Přirozeně krásná hrdinka Sarah Roemer se potká se svými studenty na nové škole. Jaká to náhodička, že všichni z celé party mají nějak narušenou minulost. Sejdou se tedy na škole, která bývala psychinou a postupně se budova rekonstruuje. Po chodbách chodí duch doktora, který prováděl lobotomii na teenegerech. Divím se že tadle blbost má 39 procent :-o. Hovadina na entou.

Diplomová práce (1996)

SNuFF na VHS. Souboj studenta s profesorem byl komický. Opravdu jsem nečekal, že to nakonec bude ten, co to byl. Herečka studentka byla sympatická, ale strašpytlice :)

Kalvárie (2004)

Je třeba si to nechat rozležet v hlavě, aby k tomu člově vůbec něco mohl napsat. Řádná zvrácená vdilácká nechutnost s prasety + děj s "Glorií" neboli zpěvákem. To vše ntočeno jakousi poloamatarskou kamerou. Záběr když jede zpěvák v autě mi trochu připomínalo Tarantinovo/lynchovsko umění. Když se na pozadí promítala cesta bylla to nudná nutná blbost, nad kterou člověk zafará:) Závěrečná honička mohla být delší a lepší.

Zlomyslný (2004)

Námět to nebyl špatný, zpracování ovšem horší. Trošku mi vadili ty sympatické gsychty lupičů. Ale zase se mi líbilo, jak to nešlo malá unesené dívence s baseballovou pálkou tak ji to zase šlo se železnou trubkou, ze kterou tak krásně udeřila mladého slasherníka. Věcí co mě ve filmu naštvalo, nebo spíš podivilo bylo mnohem víc. Třeba když matka s cerkou utíkaly a matka z ničeho nic zakopla skoro o nic, no prostě slabší průměr...

Muž na hraně (2012)

Standartní naivní americký krimi výplach. Nezdálo se vám lidi, že té lupičce během filmu rostly prsy?