OA (2016) (seriál)

Tajemství, zvraty, mystické výjevy a jinak jsme se celkem nic nedozvěděli.

Příchozí (2016)

Šel jsem na sci-fi a ono z toho bylo vztahové psychodrama.

Zase máme plný dům (2016) (seriál)

První díl se nesl ve znamení opakování scén z původního seriálu a všeljakých odkazů na něj. Moc zábavné to nebylo, působilo to trošku nuceně. Teprve další díly se už snaží být samonosné a jsou mnohem lepší.

Zapomenutá melodie pro flétnu (1987)

Směska melodramu manželského trojúhelníku a výjevů lehce komediálních. Široce se uplatňuje satirická kritika soudobé společnosti, ale bez znalosti doby a prostředí to neznalý těžko rozklíčuje a působí to poněkud absurdně.

Nekonečný příběh Posledního z Aporveru (2015)

Propagační video na film. Všechno super, všichni tvrdě makali a užívali si to. O sporech s producenty nic, a jen letmá zmínka, že postprodukce již trvá roky. --- O filmu samotném jsme se dozvěděli, že tam bude spousta postav, mělo by to být výtvarně úžasné a příběh byl pro všechny podružný. Z ukázek to vypadá, že záběry detailů s klíčovaným pozadím mají příšerné barevné přechody.

Válečné hry 2: Kód smrti (2008)

První polovina filmu vypadala nadějně. Pak se pokusili nějak navázat na příběh původního filmu Válečné hry, který ale scénárista zřejmě vůbec nepochopil, takže jen bezmyšlenkovitě nasázel za sebe hromadu podobných dialogů a obrazů. Už tak trošku absurdní záplatu původního filmu nastavili naprosto nesmyslným způsobem.

Divoká dvojka (2015)

Pěkná komedie, občas tam zaskřípal děj, prostě aby byla nějaká zápletka, ale dalo se to. Příjemně mě překvapil dabing, občas chodím do Ponrepa na staré filmy třeba ze 70. let a tehdy takhle pěkně synchron na pusu nedělali. A výborný náznak španělského přízvuku to taky musím ocenit.

Diktátor (2012)

Fakt úžasná komedie.