Návrat do budoucnosti (1985)

Nadsacova komedie, ktera se povedla na sto procent. Vubec cela trilogie se da sledovat jednim dechem. Zemeckis a Bale proste umej tocit.

Vikingové (1999)

No, neni zrovna nejlepsi film s Panderasem, ale uz jenom kvuli nemu se na to da divat. Ze zacatku to ma dokonce i napinavy dej...

Bylo nás pět (1994) (seriál)

Na rovinu se priznam, ze jsem knizni predlohu necetl, takze nemuzu porovnavat. Kazdopadne je to ale jeden z nej ceskych serialu, na ktery se da divat porad.

Místo nahoře (2004) (seriál)

Pro me prijemne prekvapeni. Ta druha rada bude asi o dost horsi, no, spis urcite.

Ulice (2005) (seriál)

Po prvních dílech jsem jen napsal, že je to hrůza. Ale teď, po x-té řadě, musím s hodnocením trochu výš. Ulice se chytla a celková kvalita jde nahoru. Je to zvláštní, ale je to tak. Postavy jsou tak různorodé, že si v něm každý něco najde. Tohle odpad není v žádném případě.

Austin Powers - Goldmember (2002)

Dobra komedie s vybornym Myersem. Tenhle clovek ma proste sqelej hlas, takze ceskymu dabingu se VELKYM okruhem vyhejbat. Mozna proto tak nizky hodnoceni... Trojka se mi zda nejlepsi, uz jenom kvuli tem cooooool hlaskam.

Klub sráčů (2000)

Asi to mam v povaze pac sem se tlemil porad. Snad z toho vyrostu. :-))

Mars útočí! (1996)

Dost sem se nasmal...takova prijemna oddechovka...

Batman se vrací (1992)

Ano. ano...Burton je borec. Druhy dil je stejne dobry (i kdyz trochu jinak) jako dil prvni. Skoda ze nezkusil jeste treti, ten by se na 100% povedl taky.