Sin City - město hříchu (2005)

Spoluprace Rodriguez - Tarrantino samozrejme nemuze dopadnout spatne, ale neco tu dost vynika. Je to dokonaly Mickey Rourke, ktery zastinil vsechny ostatni herce. Nebyt tak slabe prostredni casti, byla by to bomba.

Futurama (1999) (seriál)

All Glory to Hypnotoad!

Scary Movie 4 (2006)

Ctyrka je asi nejhorsi, par dobrych parodii se tam ale najde. I kdyz to ma parodovat horory vseho druhu, nej scenky sou ze Zkrocene hory a vystoupeni toma Cruise na konci. I pres to se tesim na petku ;-)

Král videoher (2006)

Alex, 35-ti lety tester videoher, je kvuli svemu spolubydlicimu, ktery utratil vsechny penize na najem, nucen nastehovat se ke sve babicce a jejim dvema trochu divnym kamaradkam. Pribeh nezni moc zajimave, nejznamejsi herec je tu Rob Schneider, VELMI casto se tu objevuje xbox a reziser vlastne predtim ani nic netatocil. Je to zvlastni, ale i presto je to super.

Temnota (2002)

Hmm... Pokud by se smichal Silent Hill a Kruh, navic se silne omezenym rozpoctem, asi by vyslo tohle. Proste vsechno, co tam bylo, sem uz nekde videl. Ale spatny horor to nebyl, to vubec ne.

Gladiátor (2000)

Zatracenej Zimmer, ta hudba na konci je uplne bozska, az se mi z toho chce brecet...jo a film docela ujde

Příběh pana Beana (1997) (TV film)

Atkinson byl a je ve skutecnost jeste vetsi genius, nez se zda. Je to velice zajimavy dokument a pro milovniky Beana, coz jsou prakticky vsichni, je to povinost.

Doba ledová (2002)

Velice povedeny vyber daberu v puvodnim zneni a silene sympaticke postavicky staci na moc moc prijemny animak.

Kobova garáž (2003) (TV film)

Moc, moc povedeny. Docela verne to vystihuje realitu, rekl bych. Dost me prekvapil Michal Novotny, role losera mu presne sedla. Az z nej sel chvilema strach :)