Vikingové - Král králů (2020) (epizoda)

Tak odešla moje oblíbená postava. Ty další, co zůstávají, už jsou jenom stínem toho, co seriál kdysi byl. Zbývá vysvětlit některé věci, ale zůstává i otázka. Co bude motorem zbylých devíti dílů?

M*A*S*H - Hrobař (1977) (epizoda)

Konečně jsme měli možnost vidět legendární hotdogy od Pakomaďara.

M*A*S*H - Tetovaný (1977) (epizoda)

Jako bych zase cítil něco, co měl spíš říct Frank. A nebo možná vidím to, co tam není.

M*A*S*H - Výměnný den (1977) (epizoda)

Mám z toho takový dojem, že celá epizoda byla napsaná pro Franka. Dávalo by to tak větší smysl.

M*A*S*H - Láska a válka (1977) (epizoda)

Jedna z originálnějších epizod v takto pokročilé části seriálu. A to zaslouží ocenění.

White Wall - Guldtåget (2020) (epizoda)

Děj se hýbe tak pomalu, že to skoro není vidět. Budu ještě přemýšlet nad tím, jestli to má smysl dokoukávat.

M*A*S*H - Série 5 (1976) (série)

Krásným dynamickým momentem bylo zasnoubení Margaret. Škoda, že Frank se akorát choval jako totální blbec.

M*A*S*H - Suvenýry (1977) (epizoda)

Klinger na sloupu byl perfektní. Akorát z Franka se stal blábolící idiot. A i když v seriálu nechtěl pokračovat on, tak tohle nepomohlo tomu, že by byl postrádán.

Wonder Woman 1984 (2020)

Upřímně jsem se těšil. Načekal jsem nějaký zázrak, ale dobrý akční film. A hodně mě to zklamalo. Jednička byla dobrá, ale tohle bylo hodně natáhlé. Ne, že by mi vadily dlouhé filmy, to ne. Když jsou dobře zpracované, tak je to právě naopak. Ale tady to mohlo být tak o hodinu kratší. A jestli si Patty Jenkins stěžovala, že další pokračování natočí pouze v případě, že půjde rovnou do kin, protože malé tržby, tak si nemyslím, že je to nutně tím, že pandemie.