Sedm schodů k moci - Epizoda 8 (2023) (epizoda)

Jestli to takhle bylo, tak potěš pánbůh... Nicméně Podzimková hraje tu mrchu dobře, byť mi to místy přijde přehrávané, ale Vyorálek jako podpantoflák je perfektní.

Sedm schodů k moci - Epizoda 7 (2023) (epizoda)

Přiznám se, že jsem čekal, že děj bude v úplně jiné fázi než je teď. Tak nějak očekávám, že děj se i tak přehoupne do soudního líčení, které probíhá vlastně od začátku seriálu.

Sedm schodů k moci - Epizoda 6 (2023) (epizoda)

Tady to bylo dost čitelný, ale zpracovaný to bylo dobře, to zase jo. Jenom ta postelová scéna mohla být méně explicitní, to do naší televizní tvorby nepatří. Aspoň podle mě.

Sedm schodů k moci - Epizoda 5 (2023) (epizoda)

Tohle bylo takové intermezzo, což je potřeba. Nadechnutí před výběhem. Tedy pokud běžci nedojde dech...

Thor: Láska jako hrom (2022)

Na lepší hodnocení to nemá. A uvažoval jsem o jednu hvězdu míň, ale jestli tento film něco drží pohromadě, tak je to Gorr, kterého hrál Bale. On tyhle podivíny prostě umí. Jinak to místy hraničilo s trapností. Nemůžu srovnávat s dalšími marvelovkami, viděl jsem jich jen pár, ale tady mi to přišlo místy dost za hranou. A to i na jiné filmy.

Tetris (2023)

Je dobré, když se najde dobré téma na film, režisér, herci a všechno se nebere tak vážně. A to se tu opravdu povedlo. Tetris jako hru znám dlouho, akorát mě nikdy nenapadlo, že o tom bude tak dobrý film. A ono jo. Navíc, obsadit do rolí Japonců Japonce a Rusů Rusy a nechat je mluvit jejich rodným jazykem je počin, který se v poslední době sice šíří, ale automatické to stále není. Takže i za to si film zaslouží pochválit. Celkově vzato dvě hodiny utekly jako voda a zůstal pozitivní zážitek.

Sedm schodů k moci - Epizoda 4 (2023) (epizoda)

Místy je to takové dost naivní, dalo by se říct trapné. Ale celková linka mě baví, resp. to, jak je seriál stavěn. To opět musím vyzdvihnout.

Sedm schodů k moci - Epizoda 3 (2023) (epizoda)

Tady se už hraje tvrdá hra. A zpracováno je to navíc dobře. Čím dál tím víc mám z tohoto seriálu dobrý pocit.

Sedm schodů k moci - Epizoda 2 (2023) (epizoda)

Dobré navázání na předchozí část a pěkně se to rozvinulo. Jo, tohle je velmi příjemná změna, když občas vidím, co se u nás točí.

Sedm schodů k moci - Epizoda 1 (2023) (epizoda)

Na naše seriály to bylo docela dobré. Asi klíčem k tomu bude scénář Klímy, který se v prostředí orientuje.