MOST! - Epizoda 6 (2019) (epizoda)

Ti skauti, to byl gól. Byť kroje skoro 20 let starý, ale nevadí. Pořád je potřeba to ocenit. A pak Franta v hotelu, to se povedlo. Ale jinak mi to tak dobré, jako minule nepřišlo.

MOST! - Epizoda 5 (2019) (epizoda)

Nemůžu si pomoct, ale zatím nejlepší epizoda. Narážky na vzdělání byly prostě skvělé. A co se týče Smědé tísně, tak to je sakra nápad.

MOST! - Epizoda 4 (2019) (epizoda)

Váhal jsem mezi *** a **** a nakonec jsem dal více. Některé frky se vážně povedly. Ale docházejí mi až postupně.

MOST! - Epizoda 3 (2019) (epizoda)

Dějově dost zajímavá epizoda, ale co se úrovně humoru týče, tak mi to přišlo jako epizoda první. A docela jsem zvědavý, jak to bude pokračovat dál, neboť v tomto seriálu se podařilo tvůrcům opět osvojit si mnohde zapomenuté umění, že konec dílů má být otevřený tak, aby se divák těšil na další.

MOST! - Epizoda 2 (2019) (epizoda)

Druhý díl mi přišel mnohem víc povedený než ten první. Více bylo k vidění dění přímo v Mostě. Takže jestli další díly budou podobné, tak rozumím, proč si MOST! vydobyl takovou oblíbenost.

12 úkolů pro Asterixe (1976)

Nejlepší animované filmy jsou ty, které jsou dělány tak, aby je pochopili jak malí, tak i jejich rodiče nebo vlastně kdokoliv. A je případ i 12 úkolů. Na jednu stranu se tomu děti budou smát, protože jim to přijde vtipné, na tu druhou i velcí, protože to odráží dobovou realitu. Jako dům, kde se zatmívá mozek nebo kněžka ostrova Rozkoše. Prostě klasického Asterixe jen tak něco nenahradí.

MOST! - Epizoda 1 (2019) (epizoda)

Přiznám se, že i když se tu mluvilo dost bez obalu, tak místy mi přišla úroveň seriálu až vulgárně hospodská. Teda, může to být jenom můj dojem. A je dost možný, že tímhle svým postojem tak půjdu proti názoru většiny, od které slyším, že tenhle seriál je výborný. On i nejspíš je, akorát u tohodle dílu mi to tak nepřišlo. A ruku na srdce, ono mi to tak nepřijde u většiny prvních dílů.

Muž z Vysokého zámku - Série 3 (2018) (série)

Hodnocení třetí série bych rozdělil na dvě části, na první a na druhou půlku série. Ta první mě moc nenadchla. Byla taková mdlá, docela jsem se nutil na ní koukat. Ta druhá byla mnohem lepší, na díly jsem se těšil. Konec série nechal otevřenou řadu dějů, takže je na co se těšit dál. Snad ale nebude čtvrtá série podobná té třetí, kdy se první půlka řady nechala stáhnout do dvou maximálně třech částí.

Muž z Vysokého zámku - Jahr Null (2018) (epizoda)

Se závěrečnou epizodou jsem spokojen. Její děj a spád se mi líbil, akorát mě zklamaly první díly série. Nicméně měli jsme možnost vidět show a řadu momentů, které budou určující hlavně pro další sérii.

Muž z Vysokého zámku - Baku (2018) (epizoda)

Pěkně se to rozjíždí. Jen je škoda, že to je až tato a minulá epizoda. A snad i to, co bude příště. A projevuje se i deformace z GoT. Pořád čekám nějaký náhlý zvrat. Například v poslední scéně.