Temný rytíř povstal (2012)

Název filmu je dost zavádějící mělo by se to nazývat Robin povstal, protože ten zde hraje hlavní roli, Batman aka Bruce Wayne je po dobu celého filmu jaksi v pozadí. Dále bych chtěl něco říct ke ztvárnění tzv. Catwomen. Bohužel nenacházím slova, prostě jen WTF? Tohle myslíte vážně? Další velká postava filmu Bane, Tom Hardy se sice snaží, ale dost to nezvládá, jeho "hlas" v originále, je naprosto NEMOŽNÝ! Nedalo se to poslouchat, spíše než jako Bane zní jako nějaký uplakánek, hrozného něco. Film je také k mému překvapení plný WTF momentů, tedy situací, které jsou více než úsměvné. Viděl jsem všechny zfilmované Batman filmy, animované seriály, hry, četl komiksy. Můžu z klidem říct, že tohle je to bezkonkurenčně nejhorší co jsem mohl za ty léta z Batman universa vidět. Ale abych jen nekritizoval, pár dobrých momentů včetně skvělého Gary Oldmana se ve filmu najde, proto taky dávám s přivřením obou očí dvě hvězdy. Děkujeme, ale už nikdy více pane Nolane.

Robot Jox - Zápas robotů (1989)

Nemůžu si pomoct, moje velké guilty pleasure, film mého dětství a ani po dnešku na něj nedám dopustit.

Amazing Spider-Man (2012)

Zklamání, film je naprosto zbytečně dlouhý, působí utahaným dojmem. A všechny ty rádoby romantické namlouvací scénky jsou prostě hrozné/děs/shit. Tento film trpí jako většina originů tou dlouhou představovací části, jak se to všechno vlastně stalo. Zde je tato část krom toho že je velmi nudná a nezáživní také příšerně dlouhá. Když už pak po hodině a půl nějaká akce přijde, tak to není nic moc, chabé - bez nápadu a předvídatelné. Smutné je, že takovou silnou postavu jako je Spiderman ještě nikdo nedokázal "dobře" natočit. Doufám, že po nějaké době propadnou Sony práva a ty pak dostanou zpět Disney neboli studio Marvel, které ví jak natočit pořádný komiks!

Resident Evil: Zatracení (2012)

Hodně, hodně slušné, dokonce musím říct, že mnohonásobně lepší než poslední 3 filmy z universa Resident Evil. Kéž by filmy byly aspoň z poloviny tak dobré jako tohle!

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Seriál o partě kamarádů, kteří se sednou do své oblíbené hospůdky a každý den řeší NIC, mluví o naprostých prkotinách, totálních blbostech, zkrátka řeší se tam takové nesmysly až nad tím zůstává rozum stát. Některé díly se mi líbily a byly i docela vtipné, ale ty bych napočítal na prstech jedné ruky. A to jak neustále tvůrci seriálu natahují celý tenhle "příběh" je až trapné...

Strašáci (2011)

Nebylo to úplně nejhorší, ale trochu moc utahané. Film mohl být klidně kratší o dobrých 20 minut, jinak Alexander Skarsgård byl super, takže hlavně za něj dávám 3*, možná jsem čekal trochu, ale je to bohužel v konečném součtu pouze průměr na víc film nemá.

30 minut nebo méně (2011)

Docela dobrý humor, nebýt toho, že film v určitých částech filmu ztrácí dech hodnotil bych známkou nejvyšší :) Ale nasmál jsem se dost, zkrátka u mě dojmy hodně pozitivní, určitě můžu doporučit! :)

Horizont události (1997)

Skvělý sci-ci/horor a jeden z mála filmů, které se mi od Andersona líbí. Atmosféra skvělá, příběh není nijak zmatený a herecké obsazení super, dávám 4* moc se mi to líbilo, navíc film hodně připomíná Dead Space, který mám osobně velmi rád!

Zrození Planety opic (2011)

Bude to znít v případě tohoto filmu jako otřepané klišé, ale sledování Zrození Planety opic je opravdový filmový zážitek a pro mě osobně jeden z aspirantů na film roku! Filmu nechybí skvělí herci, mnoho emocí a hlavně úžasné opice!!! Společnost Weta Digital se opět jako již v případě Avatara vyznamenala, opice jsou ztvárněné naprosto fantasticky, je to zkrátka nádhera a každý by se měl na film podívat aspoň kvůli tomuhle faktu! Navíc zážitek mohutně umocněn sledováním filmu ve špičkové HD kvalitě!!!

Barbar Conan (2011)

Nechápu tak malé hodnocení, filmu jsem moc nevěřil, ale má to rychlý spád, akce je dost a herci v hlavních rolích se předvedli skvěle! Co bylo slabší je hudba, ta mě nějak moc nevzala...Ale jinak jde o hodně povedeného Conana. Co se týče J.Momoa, zahrál celkem i fajn, ale mohl možná ještě trošičku více času strávit v posilovně...Záporáci byli bezkonkurenční v čele se S.Langem a taky hlavně Rose McGowan! S originálem radši srovnávat nebudu, nikdy mě nijak extra nenadchl.