Báječný hotel Marigold (2011)

Trochu mi vadilo, že na začátku bylo jasné, jak to dopadne, ale kvůli všem těm úsměvům, barvám a hlavně hudbě, dávám 4*.

16 bloků (2006)

Bruce Willis by se v důchodu mohl zabývat tolika úžasnými věcmi! Místo toho natočil tohle.

Profil zločinu (2009) (seriál)

Chloé je pošuk, ale je výborná. Scénář se mi někdy zdá jako napsaný dětmi. Ze začátku mi vadilo, jak se Chloé vciťuje do postav a vystupuje chvilku jako ony, ale na to už jsem si zvykla. Druhá řada zatím (po 8 dílech) lepší než první, má větší šmrnc, proto zvyšuji hodnocení.

Cranford (2007) (seriál)

Milé příjemné, samé "my dear". Základem úspěchu je perfektní herecká kombinace, ať už jde o hlavní nebo vedlejší postavy.

Poslední polibek (2006)

Nemám ráda Zacha Braffa, nakonec jsem vydržela až do konce, ale nemůžu říct, že by mě tenhle film nějak těšil.

Paříž, když to hoří (1964)

Miluju Audrey Hepburn, ale tady bylo moc honiček, moc upírů a moc za vlasy přitažených scén. Ovšem scény s W. Holdenem - scénáristou stojí za to. A navíc perfektní kombinace narážek na další filmy nejen s Audrey. A ještě navíc je to neuvěřitelně vtipné. Prostě si tenhle film u mě po počátečním zděšení vybojoval čtyři hvězdičky.

Co ty jsi za číslo? (2011)

Ústřední dvojice se mi moc líbí, jiskří to mezi nimi, Chris Evans je přímo neodolatelný, ale některé scény s bývalými bych vynechala, něco se mi zdálo dost nechutné a konec byl přitažený za vlasy až moc. Ale přesto jsem spokojená, o moc víc jsem od téhle romantické komedie nečekala.

Určitě, možná (2008)

Legrace od začátku až do konce, zápletka trochu podobná Zas tak moc tě nežere, ale nakonec to byla ta správná (rozuměj ta, která jsem chtěla, aby to byla), takže naprostá spokojenost.

Nepřítel pod ochranou (2012)

Nuda od začátku do konce, vztah dvou hlavních postav se vyvíjí naprosto předvídatelně a navíc Ryan Reynolds podle mě nevypadá vůbec uvěřitelně, měla jsem s ním celou dobu problém.

Odstřelovač (2007)

Téma už mockrát zpracované, ale tohle zpracování předčí ta ostatní.