Chuck (2007) (seriál)

Původně sem dal 4*. Po 4.serii a probíhající 5té to musim snížt na 2*. Je to pořád dokola.: Ale né, je tu padouch, dostaňte ho. Máme padoucha. Ale né padouch utekl. Rodina je v nebezpečí. Konečně sme padoucha dostali. Nějaké to ponaučení a nakonec něco ,,hustýho´´ na závěr. Hrůza jak to kleslo.

Stalker (1979) odpad!

I půlhodina by byla moc. Nevim co v tom Vy všichni pseudo-intelektuálové hledáte. Totální hovadina. Režisér se sjíždí něčim hodně zajímavým, pak vytvoří toto a Vy mrskáte 5ti hvězdy. Souhlas s dobytkem - Zase vysoký hodnocení a většina komentářů ve stylu "Vůbec nechápu, o čem to je a co tam ten maník celý 3 hodiny dělal a navíc jsem se u toho strašně nudil(a), ale dávám 5 hvězdiček, abych si nepokazil(a) těžce vybudovanou image intelektuála."

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad) odpad!

Že mu to baštěj ty ovce za velkou louží bych ještě pochopil, ale že to hltaj i český knedlici? STYĎTE SE. Všechno je to jen o kameře a zaplaceném publiku. Jedna z největších hovadin.

RRRrrrr !!! (2004)

Kdo dává odpad tak je vážně KOŇOMUT :-). Hlídání dětí celý den to budeee.....půl selete. Hmmmm...nemám u sebe ani sele :D

Transformers 3 (2011)

Absolutní parááááda. Jediný co mi vadilo bylo, když ta bloncka domlouvá Megatronovi, že šéf by měl být vlastně on. SPOILER ALERT - ale závěr kde ho Optimus s jednou rukou nakopal do koulí to zachránil. Kdo šel do kina hledat nějaký ducHOVNO a teď tu dává nízký hodnocení, tak je blbec. Těšim se na 4, třeba ve 4D.

Skála (1996)

CQ! CQ! Zelenej kouř. Zelenej kouř. Už sem je schodil. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Push (2009)

Ta 1 malinkatá hvězdička je za ,,Řvouny´´, kteří mě rozesmáli jako málo co. Ale to bohužel asi nebyl režisérův záměr :)

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Vysokému hodnocení nerozumím...podprůměrný seriál...na 15 dílů přijde jeden povedenej vtip...nuda

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Paráda!!! Některé scény, jako bych už jednou viděl, taky se Vám to stalo? Pro mě 90%, ale pokud bych do toho měl zahrnout i dabing, který je příšerný a v boleslavském kině se vysílá pouze s dabingem, tak ten tomu dost ubírá - Ota Jirák alias Hagrid je něco staršného, ještě že toho moc nenamluvil - a 10 minutová pauza pro caparty aby se šli vymočit a koupit další várku popcornu byla strašná. Je to jako u Star Wars - tato epizoda vznikla aby sme mohli jít v létě na finální část :-)