Galaxy Quest (1999)

Čo má toto znamenať? Paródia na nudný film? Neviem, ale takéto blbosti mi nehovoria nič. Samozrejme to nemôžem hodnotit ako odpad!, no ale ani nie ako dobrý film či komédiu. Niektoré pekné spracovania po grafickej stránke, čo sa mne osobne páčilo, ale to je asi tak všetko. Nemusím sa trápiť v budúcnosti nad novým pozeraním Galaxy Questu.

100% blond (2005) odpad!

Mali sme chuť na úplnú blbosť! ... TRAFILI SME SA !!! Tak toto bolo fakt hlúpe so všetkých svetových strán. Niektoré veci boli také čo vám troška nadvihlo kútiky, ale bolo ich údesne málo. Samozrejme dej je plytký a silený humor nás sprevádza aj do "intímnych" chvíľkach herečky, ktorá mimochodom vôbec nieje príťažlivá. Nepochopil som Carmen Electru, že čo to malo znamenať? Čo, alebo koho sa snažila zahrať? Nedal by som jej ani 5 centov za tie jej "herecké" výkony a to nie som žiadny znalec. BLÉ, celé zle !

Psycho (1960)

V podstate celý film je výborný a zaujímavý, že čo sa vlastne stane a ako to celé dopadne! Ale nevidím v tom žiadne geniálne dielo, alebo dokonalý film...možno to možem zohľadniť práve kôli roku vzniku. Jediné čo bolo fakt geniálne je hudba a rozuzlenie filmu, ktoré chladí všade tam kde má! Určite to patrí medzi najväčšie klasiky v histórií filmovej kinematografie.

Prokletý ostrov (2010)

Prostredie filmu Shutter Island je tým tajomným a strašným, čím aj robí film hororom. Už od začiatku filmu tu dačo nesedí a pokračuje to celým filmom a nám v hlavách sa stále otáča otáznik. Hnustné pocity s mentálne postihnutých pacientov, s ktorých niektorý sú aj vrahovia. Výborný obsah filmu napĺňa výborný Leonardo DiCaprio a postupnosť doftípenia, že o čo tu vlastne ide, až do prekvapujúceho vyvrcholenia! Výborný 5* film, ale pre mňa má len predsa o jednu hviezdičku menej.

Telebazar (2003) (pořad)

Pozrel som si to rád. Zdeněk Izer , to je ksicht a aj keď možno nemá taký dobrý humor, ja som pri tom oddychoval a pousmieval som sa! ... :)

Péčko pro začátečníky (2003) odpad!

Toto je presne to čo neznášam. Mega primitívny humor, dementné ksichty, okolo pobehujúce kurvy, postihnutý dej a celá dejová línia, nelogické správanie (možno v amerike a nemecku vysoký inteligenti) len aby to bolo celé o SEXE.... to by som mohol menovať do rána ! Ja len dúfam, že moje oči sa nemusia už nikdy trápiť nad takýmto dristom!

Pingu (1990) (seriál)

Tieto rozprávkové postavičky štýl plastelina, mi vždicky vedia zdvihnúť náladu. Ľudská tvorivosť a umelecké spracovanie hlavných hrdinov aj tučniakovcov seriálu Pingu!!! Zloba jedna !

Šestý smysl (1999)

V takých skorých mojich rokov, keď som prvý krát uzrel tento film som takmer odpadol z niektorých scén. Zahmlilo sa mi pred očami a zimomriavky mi behali od temena cez zadok až po päty! Geniálne prepracovaný dej s dychom vyrážajúim záverom som film žral a žerem stále. Haley Joel Osment sa parádne hodil do hlavnej úlohy, ale myslím že on si vie poradiť aj v iných filmoch!

Stáhni mě do pekla (2009)

Pár scén ma vydrapilo z postele. No ale aj jedna s posledných, avšak nie od vyľakania ale od smiechu :D ! Ako si ten diabol potancúval vo vzduchu, nepochopil som prečo týmto záberom sundali celkový biedny dojem s filmu na dosť biedny! Nechávam mu priemer za tie niektoré mrazivé chvíľky. Podpriemer, no ale čo sa dá čakať od amerického hororu...dačo tam musí byť prehnané a nelogické !

Všechnopárty (2005) (pořad)

Taká obyčajná diskustná Talk-show s obyčajným humorom. Karel Šíp je dobrý, ale na takýto druh relácie by som ho neodporučil !