E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

Velmi dobrý film s velice dobrým hereckým obsazením. Docela to připomíná pětihvězdičkový Prokletý ostrov . Opravdu kvalitní filmařina, na kterou se rád mrknu znova.

Hacker (2015)

Tak tohle byl velký průser za hodně peněz. Lituju těch 130 Kč za lístek. Béčkový film, který se tváří jako áčko. Hacker, který má být nejlepší ve svém oboru používá keylogger, aby se dostal do NSA? Bože tohle někdo nemohl myslet vážně.

Interview (2014)

Je to asi to samé jako s Adamem Sandlerem. Prostě už dopředu víte, jaký ten film bude. Ano stejný jako vždy. Nechápu, co kdo vidí na tlustém a škaredém kanaďanovi, který má jeden herecký výraz.Aspoň, že tam hraje Franco.

Hobit: Bitva pěti armád (2014) odpad!

Prostě nudná píčovinka...Zase si pár židů z holyúdu potřebovalo vydělat chechtáky a tak si řekli: " Copak vydělalo v minulosti nejvíc peněz? " Odpověď se nabídla sama a lidi jako stádo ovcí běží do kina, protože vydat se na výlet opět do tramtárie, jen s jinými hrdiny je přece kůl a až se jich někdo zeptá: " Pičo viděl si toho Hobita?" tak odpovědět, že ne, by asi nebylo košér. Tohle už je prostě moc a i Pán prstenů je rozvleklá kravina, která by šla zkrátit o polovinu. Jenže to by si pak Pítr nemohl mastit ocáska u jeho mrňavých přátel. Zasraní hobiti, kvůli nim se na moje narozeniny nehraje v kině nic pořádného, jen ten zamrdanej Hobit.

EXODUS: Bohové a králové (2014) odpad!

Nebudu vyhazovat prachy za lístek do kina, když se stačí podívat na trejler a hned vím, že půjde o naprostou píčovinu. Velkolepé digitální orgie, které v dnešní době už člověka nemohou překvapit a děj o ničem. Ridley Scott už je starej páprda a měl by se vrátit k vyprávění kvalitního příběhu a ne se snažit filmem vydělat prachy. Když z režiséra vyprchá vášeň, tak je to na filmu kurva znát. Obrovské zklamání.

Velký táta (1999)

Průměrnej film do průměrného dne v průměrném životě průměrného tvora. Ten malej kluk to celé zachraňuje. Adam Sandler prostě v životě nebude herec No. 1. Takže verdikt 2 * ale tu jednu navíc dávám za Joey Lauren Adamsovou, která mi připomíná mojí nejoblíbenější pornoherečku Avu Devine. Až na ty obří kozy.

Zmizelá (2014)

Chtěl bych se vycákat na ty nádhený kozy Emily Ratajkowské....Kurva to by byla paráda ji vyšustit. Jo a ten blonďatej bukanýr Harris se tam hodil asi jako abstinent na srazu alkoholiků. Asi nějakýmu židovskýmu producentovi nastavil své čokoládové oko k nahlédnutí...příšernej herec.

Maroon 5 - Animals (2014) (hudební videoklip) odpad!

Buzerantský hlas toho teplouše a jako v každém klipu si blbeček musel sundat triko. Naser si ty americké prase.

Plný dům (1987) (seriál) odpad!

Jen když vidím hlavní představitele a ty spratky s odporným rozežraným výrazem v ksichtě tak se mi chce zvracet. Je to jako klub tří teplých homoklád, kteří jsou zároveň pedofilové. Nechutný shitcom. Ten kdo dělal kásting by potřeboval projet komínek pěkně drsnou násadou od lopaty. A ty děcka, bože to jsou hnusné držky. Vsadím se, že až dospěly, tak spáchali sebevraždu, když se jednoho dne probudili střízlivé a podívali se do zrcadla.

Hrůzná minulost (2012)

Kurevská paráda. A asi ten nejlepší horror za posledních 5 let minimálně. Nechápu některá hodnocení zdejších homoklád, co neumí ocenit kvalitu nad vyhypovanou sračkou...