Prci, prci, prcičky (1999)

Nejsem zaprdlej dědek jako monolog a nebojím se dát 3* i když je to spíš 3 a 1/2. Myslím si, že lidi tento film hodnotí záporně především kvůli tomu, že chvíli po uveřejnění se objevilo spousta sr*ček, které vařili z vody, která byla už jednou uvařená a víckrát už to bohužel nepůjde. Ze všech podobných teenagerovských komedií je tato nejvtipnější. P.S: Dát hodnocení odpad, což je pro mě hodnocení pro Kameňák a podobný český kraviny, je podle mě pokrytecké.

Píseň pro nevěstu (1998)

Pořád mi to přijde zábavnější než Nuda v Brně. I když je třeba uvést, že je potřeba to vidět v originále a ne s českým dabingem, který je příšerný.

Mizerové II (2003)

Myslím, že Lima to vystihnul dokonale.

Nuda v Brně (2003)

Stejně jako většina porevolučních filmů trpí absencí ucelenějšího dojmu. Komedie má být vtipná. Morávek by měl raději opravdu zůstat u divadla, kde mu to jde určitě lépe. P.S. Nehodlám dávat filmu 4 * jen abych nevyčníval z řady. P.P.S. Ta inteligence jak tady někteří píšou mi zde taky nějak unikla. P.P.P.S. Lidi, nebojte se dát 1 * jako já. Přeci nebudete zvyšovat laťku jen kvůli tomu, že ostatní dávají 4-5 *

Sexy Pistols (2006)

Já bych to přirovnal k českému Kameňáku, tedy podobný odpad.

Dokažte mi vinu (2006)

Vin Diesel a vlasy? Kdo dělal casting? Zřejmě nějaký vtipálek. A co se týče filmu? Ten je stejně kvalitní jako jeho obsazení.

Mladí a neklidní (1973) (seriál) odpad!

I důchodci dopoledne mají právo na něco lepšího než je tohle.