Gentlemani (2019)

POSLEDNI SLOVO: Sorry, filmy Guye Ritchieho jsou dycky overhyped.. 3/5 *, 60%

Klaus (2019)

POSLEDNI SLOVO: Trosku lacinější animace, predvidatelná story.. ale je to v pohodě animák, který ma nekolik docela chytrych motivu a podzapletek! 80%, 4/5*

Richard Jewell (2019)

POSLEDNI SLOVO: Pomalejší tempo vypraveni, oldschool režije (kamera nikam nepospicha). Ale je to fantasticky. 5/5*

Boratův navázaný telefilm (2020)

POSLEDNI SLOVO: Genialni scény natoceny "skrytou kamerou". Ale hrané sceny jsou slabsi, ucelove. 50%, 3/5*

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

POSEDNI SLOVO: Líbilo se mi, jak film pracuje s předlohou. "Osvícení" je dobře rozpracováno, závěr v původních kulisách je parádní. Ale proč to má pro boha 152 minut!? Bohužel jsem se i přes silnější momenty vetšinou nudil. silnější 2/5*

Potichu (2019)

POSLEDNÍ SLOVO: Fascinuje mě, jak může netflix vyprodukovat tak strašně low budget zalezitost. Nehlede na digitalni triky z roku 2001 jde o dechberouci nudu, kde nefunguje absolutne nic. 1/5*

Experiment 21 (2020) (pořad)

Námět je sám od sebe docela zajímavý a v lepší produkci mohl vyplodit zábavnou realityshow. Největší kámen úraz vidím v tom, že účastnící show absolutně neplní "pravidla hry". Navíc je to všechno strašně amatérsky sestříháno - některé scény vidíme 3x, někdy čas poskočí klidně i o týden.. Ve výsledku jde jen o exhibování protagonistu na kameru a vzhledem k tomu, že jsou to vsichni absolutně nezajimaví lidé, jde o prisernou nudu. POSLEDNÍ SLOVO: Cekal jsem klasickou primáckou show na pomezí blazene retardace (farmar hleda zenu). Dostal jsem amaterský pocin, který cloveka nudi k smrti. 1/5* P.S. V poradu se explicitně objevuje nahý penis obezniho muze, coz na 4k televizi není hezký pohled.

Yesterday (2019)

POSLEDNI SLOVO: Super námět natočený naprosto předvídatelným a nekonfliktním způsobem. Nekonečných 116 minut křečovité nudy! 1/5*

Pátrání po Sugar Manovi (2012)

POSLEDNI SLOVO: Průměrně zpracovaný dokument o naprosto fascinujícím příběhu. 4/5%