DVTV (2014) (pořad)

Pořad, který u nás rozhodně chyběl. Pět hvězd za pana Veselovského. Daniela Drtinová většinou pokulhává, někdy má povedené rozhovory, někdy se však opravdu divím, jak rozhovor vede. Témata Filipa Horkého mi nejsou nijak blízká...

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Na Krause postupem času měním názor. Umí být velice vtipný, nicméně porušování zdvořilosti, které provádí víc než často... Někdy jde opravdu zbytečně přes čáru.

Všechnopárty (2005) (pořad)

Šíp v roli přihlouplého staříka. Baví mě jeho humor, navíc je mi i sympatické, že na rozdíl třeba od Krause hosty neponižuje.

Dánská dívka (2015)

Fenomenální chameleon Eddie Redmayne ukazuje svůj herecký talent. Velký výkon i od Alicii Vikander. Příběh, který v dnešní době potřebujeme. Téma, které je pro nás pořád tak trochu zvláštní a tabu.

Výměna (2008)

Ačkoli Angelinu jinak dvakrát nemusím, v tomto filmu podala vynikající výkon. Příběh vyloženě vtáhne a už nepustí. Určitě stojí za zhlédnutí!

Duši neprodám (2016) (TV film)

Velmi zajímavé, důležité a aktuální téma. Účel - rozpoutat diskuzi - plní dokument dobře. Jen si to zpracování umím představit trochu lepší, možná přehlednější... 70 %

Dáma na kolejích (1966)

Tato výborná věc Vratislava Blažka se dala zpracovat podle mého daleko lépe, navíc muzikálové ztvárnění mi přijde spíše úsměvné, ale možná je to odstupem doby. Nicméně bych řekla, že 59 % je určitě podhodnocení. Každý by se měl zamyslet nad obsahem filmu.

Velký Gatsby (2013)

Pompézní film, takové snové. Podle předlohy bych si to tak představovala, dobře zpracované. Skvělé herecké výkony. Člověka to také donutí zamyslet se, jací my lidé doopravdy jsme, podle čeho soudíme ostatní a tak dále a tak dále. Zaujala mě akorát moderní hudba, která se ve filmu objevuje, stále přemýšlím, zda to hodnotím kladně... Ale nijak mě to v podstatě nerušilo, k atmosféře ve filmu se celkem hodí.