Nová holka (2011) (seriál)

Přiznávám, že nebýt Zooey Deschanel, tak jsem to možná po prvním dílu vzdala. Časem mi ale tahle partička přirostla k srdci a bavím se.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Velké zklamání. Za 2 a půl hodiny se tam vlastně nic nestalo, podstatné se dá shrnout do 1 věty a natočit by se dalo do 20 minut. Jediné, co z toho plyne, že jde akorát o prachy, natáhnout to do co nejvíc dílů a pěkně na tom vydělat. Škoda. Efekty, herci a krajina - úžasní.

Girls (2012) (seriál)

Taková holčičí pohodová věc, imponujeme mi, že hlavní hrdinka není typická kráska, možná ani kráska, ale má něco do sebe...

Baader Meinhof Komplex (2008)

Dlouho jsem neviděla takhle objektivně zpracovaný film. Z toho důvodu člověk musí opravdu přemýšlet a film ho nežene k tomu, aby jedné straně "fandil". Za tohle určitě velké plus.

Napříč vesmírem (2007)

Co dodat, díky slaboučkému filmu jsem si poslechla krásné písničky :) ve filmu mi chybí nějaké hlavní téma, objevilo se tam několik "problémů", ale po skončení filmu si vlastně vůbec neuvědomuji, o co šlo... celkem zmatený film a na můj vkus moc dlouhý...

Žena v černém (2012)

Myslela jsem si, že v dnešní době už jsou horory jen o tom, kdo koho brutálněji zavraždí a kde bude více krve, ale tenhle film mě přesvědčil o opaku. Konečně film, u kterého se budete bát a budete pěkně napjatí. Zažívala jsem úžasné pocity a vážně se bála, což se mi u filmů moc často nestává. 90%

Penelope (2006)

Taková milá pohádka pro dospívající slečny :)

Poslední noc v Římě (2010)

Z takového téma by se podle mě dalo vytřískat mnohem víc. Na film jsem byla zvědavá, ale musela jsem ho dokoukávat asi na 5x, jak mě to nakonec nudilo, je to škoda, zdálo se to jako sympatický film. Nakonec si pamatuji jen dvě nahá těla.

Vlak života (1998)

Velmi působivé. Ve škole se teď právě podobnou tématikou zabýváme, takže jsem měla možnost vidět různé filmy či dokumenty a musím říct, že trochu jiné zpracování bylo opravdu osvěžující. Zanechalo to ve mně úplně jiné pocity. Mé hodnocení: 90%