Sherlock (2010) (seriál)

Zajímavý styl, napětí, humor, scénář co drží pohromadě, skvělé obsazení - kdyby všechny seriály byly jako Sherlock, lidé by nepracovali a jen se na ně dívali.

Warrior (2011)

Americká limonáda o tom, jak středoškolský učitel fyziky začal bojovat, aby měl na hypotéku. Pozor ale, peněz se mu nedostává ne proto, že by byl finančně neodpovědný, ale protože koupil nové srdce své nemocné dceři! Divím se, že v jeho domku-jak-kráva na předměstí ještě nepobíhal zlatý retriever, to by jistě soucit k tomuto hrdinovi z lidu jenom podpořilo. Ale vzal to čert. Co mě na snímku o tom, jak se mlátí chlapi, opravdu mrzí, je, že jim to mlácení nevěřím. Cinderella Man, Wrestler - u těch filmů jsem pokaždé udělal csss, když hrdina dostal ránu. Tady jsem místo toho jen řval: "Bij toho blbce s hypotékou víc, vůbec nevypadá, že by ho to bolelo!"

Nelítostný souboj (1995)

U závěrečné scény na letišti člověk zjistí, jak dlouho vydrží sledovat film úplně bez dýchání.

Děcka jsou v pohodě (2010)

Jsou filmy, které ve vás po skončení nechají nezodpovězenou otázku. U Kids are all right to pro mě je: "Oskar za scénář? Proč?"

Přátelé Bermudského trojúhelníku (1987)

Skvělé herecké výkony představitelů vedlejších postav, kteří tímhle filmem projdou. Hlavně první povídka má skutečně atmosféru a styl. Celkově je to ale bohužel nudné a stále se opakující.

Ikarie XB 1 (1963)

Jediné české sci-fi, u kterého se nelze přít, zda je to vůbec sci-fi. ♥