Vlk z Wall Street (2013)

Film, který mě i přes neuvěřitelné herecké výkony vůbec nebavil.

John Wick 2 (2017)

SAVAGE. První díl Johna Wicka jsem viděl nedávno a natolik mě zaujal, že jsem musel ihned běžet na pokračování do kina. Dvojka nabídne převážně to samé jako jednička, takže opět není nouze o stálou akci, stovky vystřelených nábojů, nespočet rozplizlých hlav, fůru mrtvol a řadu pěstních soubojů. Možná se chvilkami trošku více mluví, nevidím to však jako mínus, alespoň má člověk čas si oddechnout. Závěrečná scéna pro mě byla naprosto šokující, pokud nebude do jednoho roku pokračování, tak asi zešílím.

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Naprosto fenomenální pojetí skutečného hrdinství, o kterém většina z nás nemá ani ponětí. Po klidném romantickém startu diváka čeká brutální obraz válečného pekla, v němž rozhodně není nouze o oddělené končetiny, useknuté hlavy a vyhřezlé vnitřní orgány. Realističnost válečných scén je na tak vysoké úrovni, že si člověk může říct: „Jo, takhle šílený to jednou určitě bylo a díky Bohu, že já jsem to nemusel zažít.“ Pro psychicky slabší jedince určitě nedoporučuji sledování tohoto filmu před spaním.

Pasažéři (2016)

Jednoznačně nejslabší snímek z mé půlroční, vlastně i skoro pravidelné, návštěvy kina. Lepší ohodnocení by si Pasažéři zasloužili snad i za předpokladu, že by se celý film na veřejnost nedostal a my měli k dispozici pouze trailer. Celou dobu se vlastně nic pořádného neděje. Zpočátku sledujeme smutného Chrise, který se rozmýšlí, zda si zahraje na jakéhosi soudce, přičemž se rozhoduje mezi tím, jestli si vylepší již svůj dosti podělaný život činem, který zkazí život někomu jinému. Pak následuje řada rádoby děsně romantických chvil a celé to skončí hysterickým chováním Jennifer, která v tom vesmírném korábu začne ječet takovým způsobem, že by to slyšeli i mimozemšťani přes tři galaxie dál. Celkově tuhle srandu nezachránily ani hezké tvářičky obou hlavních herců.

Bohové Egypta (2016)

Z obsahu egyptske mytologie slo urcite vytezit o dost vice. To ale problem tohoto 127 minutoveho dobrodruzaku nebyl. Snimek pusobil neucelene, sceny vypadaly lacine a dialogy byly na urovni rozprav ve filmech rezisera Trosky. Proto me neprekvapuji male vydelky a ani hodnoceni zde na csfd. Jedine, co se mi skutecne libilo, tak byla jedna z hlavnich roli, kterou ztvarnil "Jamie Lanister". Jeho vykon pusobil takovym dojmem, jako kdyby si po nataceni GoT prevlekl obleceni a utikal pokracovat v hrani sem, do Bohu Egypta.

Warcraft: První střet (2016)

Toto hodnoceni je takovy muj kompromis mezi kvalitou filmu a pocitu z prostredi kina. V kine totiz bylo malo lidi, takze jsem za cenu jednosedacky zabral dvojsedacku a hezky si ustlal. Vim, ze to neni nijak konstruktivni komentar, ktery by cloveku poradil, zda stoji za to film videt nebo ne, kazdopadne me ta dvojsedacka vazne potesila. Jo pockat. Vlastne vim, jak ohodnotit tento film - stalo to za prd, budte doma, jeste se cestou do kina spalite o to neprijemne slunce!

Deadpool (2016)

Myslim, ze neni potreba zadny zdlouhavy komentar. Shrnul bych to do jedne vety. Fu*king balls crushing love story.

Constantine (2014) (seriál)

Trošku zklamání, tvůrci se mohli snažit o něco víc. Největším záporem tohoto seriálu je určitě slabá dějová linka - každý díl začíná úplně něčím jiným a celkově tomu chybí ucelenost. Dále vytknu laciné efekty a nudné momenty. Každopádně i přes všechny zápory mě Constantine zabavil na jeden krásný den, za což jsem rád. Palec nahoru pro Matta Ryana. 65%

Kung Fury (2015)

Tohle je proste odjinud, z jiny planety, galaxie, nevim :-D. Takovou silenou akcni nalejvarnu jsem uz dlouho nevidel.