Pasažéři (2016)

Takovej hezkej a slibnej začátek to mělo a taková slaďárna se z toho vyklubala...

Noe (2014)

docela by mě zajímalo, jak se na tohle kouká nějaký skalní věřící. Pro ně to asi bylo taky určený, ale podle Bible to moc není. Rvát do některých scén ještě evoluci a předčítat k tomu pasáže z knihy stvoření... no nevím. Podruhé bych to ani vidět nemusel.

San Andreas (2015)

Od Američanů se máme hodně co učit! Projet hroutícím se mrakodrapem v limuzíně, to chce kunšt, ale na gumovém člunu, to vážně jenom tak někdo nedokáže. Co dodat, svalnatý hrdina Rock, vnadná mladá hrdinka, krásně se demolující architektonické skvosty za všudypřítomního srdcervoucho řevu, geniální věděc, dokonce i padouch po zásluze rozplácnut a nakonec západ slunce nad americkou vlajkou. Americká katastrofa, jak má být!

Žena v černém (2012)

Skvělý horůrek, na sledování rozhodně doporučuji hnědé bezpečnostní trenýrky!

Přátelé (1994) (seriál)

Nikdy jsem nepochopil, proč je tak úspěšný. Nic se tam neděje, charaktery a vtipy jsou spíš hloupé až trapné. Osobně bych ho řadil někam do dolní třetiny žebříčku sitkomů.

Ztracený poklad Aztéků (2008) (TV film)

Jedna hvězda za odvahu producentů... Taková blbost, že se u toho aspoň člověk dobře pobaví...

Hlas smrti (2005)

Neberu vůbec v potaz nároky na kvality střihu, kameramana, atd. ale musím říct, že z tohohle filmu člověka krásně mrazí až na pr**** Doporučuji zvláště pokud k tématu duchaření máte blízko ;-)

Haló, tady Indie (2010) (seriál)

Výborný seriál s originálním námětem, který dost kazí jenom český dabing - ten se vážně nepovedl.

Asteroid Kassandra (2009) (TV film) odpad!

Tolik klišé, věděckých a filmařských kravin se jen tak nevidí. Sem tam je až zábavné, jakou blbost je někdo schopný vydávat za seriózní katastrofický film.