• Fantasy

Spirit (2008) odpad!

Zlaté SIn City.

Čarodějův učeň (2010)

Cage se mi proste libi, ale delat z pekneho fantasy pohadku na dobrou noc pro par physics-nerdu je hrich!

Rychle a zběsile 5 (2011)

Jednoznačně nejlepší díl série. Méně tuningu, více akce a hlavně pěkně dotažený příběh.. Skvost

Sucker Punch (2011)

. Rozehrat si pribeh o 3 dejovych linkach (ala Inception :D) neni vubec, ale vuuuuuuuubec cool a to vizualni zpracovani taky neni zadna slava. Jednim slovem zklamani

Sejmi je všechny (2007)

Shoot ´Em Up rozhodně není mainstreamový snímek, pokud však přehlédnete maličko přiehnaného Owena:) tak si užijete naprosto úžasných 83 minut plnokrevné akce, kterou Vám ani z daleka i deset Jamesů Bondů nenabídne

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010) odpad!

Techto filmu, kde onen vychrtly "pasr" ziska vysnenou divku, je uz tolik, ze ani barevne ublinknuti, ktere mi totalne znechutilo celou podivanou, nedokaze nic zachranit.

Kouzelná chůva Nanny McPhee (2005)

Bohužel dost béčková pohádka s ještě béčkovatějśi, neoriginální a předvídatelnou "zápletkou", kterou ani deset kouzelných chův nezlepší

Banditi (2001)

Velmi zabavna komedie, jejiz zaver proste nemuzete nemilovat:) Nebyt te romanticke omacky uprostred, ktera spis nudila, dal bych i tech 5.