Nouzový východ (2008)

Perfektní psychologické drama, herecký koncert hlavně Kate Winslet, ale ani Leonardo nebyl špatný. Realita přesně taková jaká má být. Po skončení jsem dlouho nemohla pobrat dech.

Únos (1997)

V celku povedený triler, má spád, atmosféru, dobře zvolené herce. Jediné co mi na filmu vadilo, byl až do extrému vyhrocený konec. Jinak příjemné noční pokoukání.

Bouře století (1999) (seriál)

Všeobecně mě udivuje vesměs průměrné hodnocení. Tenhle film jako jeden z mála ve mě vyvolal mrazení v zádech, ta atmosféra je kouzelná hlavně v první noci. Pan King je mistr, poznala jsem to už v jeho knihách a tenhle film to jen dosvědčil. Plný počet nedávám jen proto, že místy to bylo až moc scifi a to opravdu zvlášť nemusím. Rozhodně se na to podívám znovu. Ještě několik dní po shlédnutí mám v uších "Já konvička malá pěkná jsem, zde hubička, tady ouško ven.... " A obrovská pochvala za volbu Colma Feoera, zvlášť díky němu je atmosféra taková jaká je, klobouk dolů před jeho výkonem.

V řetězech (2006)

Velice originální příběh dvou lidí, které osud svede náhodně dohromady, proložený úchvatnou bluesovou hudbou. Perfektní Samuel a výborná Christina. Naprosto perfektně vykreslená osobnost zneužívané dívky, perfektní vypsání pocitů... Nemohu jinak než plný počet.

Gran Torino (2008)

Nádherný film, perfektní nápad, Clint Eastwood je prostě borec. Celý film jsem ani nedutala, příběh mě naprosto strhnul. Takhle "čistý" film jsem už dlouho neviděla. Celkově jeden z the best filmů, co jsem kdy viděla. Bez výhrad plný počet.

Noční děsy (1983)

Zpočátku, zvlášť u první povídky jsem přemýšlela, zdali jde opravdu o horor, přišlo mi to spíš jako poučení do života... druhá a třetí povídky byly super, výborná atmosféra a dobře ubíhající příběh. Poslední povídka mi přišla nejvíc děsivá, místy až odporná, asi proto, že nemám ráda krysy :( br... Hodnotím silnějšími třemi hvězdami.

Síly temna (2006) odpad!

Blbost, nuda, hnus. Už nikdy víc....

Saw 2 (2005)

Slabší než jednička, ale vůbec ne špatné. Tak trochu jsem v tom viděla Devět hráčů se smrtí a Kostku, ale nijak mi to nevadilo. Dobrá zápletka, děj odsýpá a ani herci nejsou zlí. Některé scény vážně povedené. Pro mě lepší 3 hvězdy.

Saw: Hra o přežití (2004)

Výborný horor, neotřelé téma, super děj i spád, nečekané zvraty. Už od začátku mě zcela pohltil. Chvílemi jsem zírala s otevřenou pusou. Tutu hru bych vážně hrát nechtěla.... Hodně silné 4 hvězdy, 80%. Milovníkům hororů mohu doporučit!!!

Krvavý Valentýn (2009)

Příběh se mi tedy moc nelíbil, pointa byla čitelná, ale i přes to mi toto přišlo jako lepší průměr. 3D zpracování se mi líbilo, několikrát jsem se musela zasmát sama sobě, např. když jsem uhýbala před hozeným krumpáčem :) Nenudila jsem se, několikrát jsem se i lekla. Splnil moje očekávání, rozhodně mi nepřišel nechutný a určitě se na něj ráda podívám znovu.