Zimní slunovrat (2004)

Tento film není špatný, ale bohužel jsem ho nějak nepochopila. Proto zatím průměr, uvidím po dalším shlédnutí.

Karanténa (2008)

Velice povedený horor. Rec jsem neviděla, tudíž nemůžu konfrontovat. Atmosféra a mrazivost filmu nechybí, povedené lekačky nečekané, ponurost, depresivnost a psychoza působivé. Konec nad mé očekávání. Trochu mi vadila roztřepaná kamera, ale zážitek z filmu byl skvělý. Pěkné 4 hvězdy.

Rocky Balboa (2006)

Perfektní rozloučení s Rockym. Dokonce mi ukápla slza. Na tato sportovní dramata si zvlášť nepotrpím, ale tohle za to stálo. 4 a 1/2

Magická hlubina 2 (2004)

Povedený příjemný příběh. Slabší než jednička, ale koukat se na to dá.

Zabití (2005)

Úžasné drama o rozpolcenosti lidské duše. Napětí graduje, je zde láska, nevěra, nepochopení, deprese, zločin a trest... Perfektně zpracované a určitě stojí za zkouknutí. Hodně silné 4 hvězdy.

Tahle země není pro starý (2007)

Vcelku mě překvapují vesměs hodně dobré komentáře. Kult? Tenhle film? Ale kdeže. Příběh je šíleně rozvleklý, nijak zvlášť nápaditý, depreivní, odporný hlavní hrdina.... Film se mi nelíbil, dost jsem se nudila a nebýt přítele, tak na to snad ani nekoukám. V průběhu filmu jsem dvakrát usnula a na konci jsem byla znechucena. Opravdu se mi film nelíbil. Pro mě slabší průměr.

Temné lesy (2003)

Povedený norský hororový triller s výbornou atmosférou. Ten konec to trochu kazí, ale i přesto se mi film líbil. Příběh je sice trochu ohraný, ale ta atmosféra je jedinečná, už proto mám severské filmy tolik ráda.

Všichni do jednoho (2007)

Konečně jsem našla český film tohoto žánru s atmosférou. Rozhodně tomuto filmu nelze upřít dramatičnost, depresivnost a přesvědčivost. Příběh má hlavu a patu. Určitě se na to podívám znovu. Jediné co mi na tom vadilo byla délka. Proto nedám plný počet. Jinak opravdu povedené.

Psycho (1960)

Naprosto perfektní horor, který ač má za sebou pár pátků nikdy nezklame. Ta atmosféra absolutně nemá chybu. Plný počet, protože Hitchcock na to prostě má!!!

Sedm životů (2008)

Hodně příjemný filmový počin. Ač Willa Smithe mám zakódovaného spíše jako muže v černém, v tomto filmu mě hodně překvapil. Ve filmu byly emoce, byl pro mě opravdovým zážitkem a absolutně mi ani nevadila délka 123 minut. Závěr a pointa byly dokonalé, hodně dlouho jsem o filmu a taky o životě přemýšlela....