Nevěrná (2002)

Hodně povedený film. Výborná atmosféra, dějový spád, úžasná Diana... Zcela jsem se dokázala vžít do její situace. Brilantně podáno. Zmítaly mnou pocity jako odpor k nevěře, ale i pochopení. Film mě bavil, nepřišel mi rozvleklý a ty dvě hodiny mi přišly jako příjemně strávený čas. Pro mě rozhodně 4 hvězdy.

Clona (2008)

Mám ráda horory a mám ráda Joshuu. Film se mi líbil, měl atmosféru, pár pěkných mrazivých a lekacích scén. Konec mě překvapil a dostal. Určitě se na něj podívám znovu. 70 %

Cela 2 (2009) odpad!

Nuda, nuda a ještě jednou nuda. Zbytečný film bez úrovně a spádu a zbytečně rozvleklý. Hrůza :(

Proroctví (2009)

Tento film by sám o sobě nebyl až tak špatný, nebýt toho konce. Nemám prostě ráda scifi. Atmosféru a spád film měl, jednu chvíli jsem měla chuť začít si kousat nehty, ale bohužel k tomu nedošlo. A bohužel mě nepřesvědčila ani dojemná scéna, kdy se otec loučí se synkem. Dávám dvě hvězdy jednu za scénu s padajícím letadlem a druhou za Cage. Svou roli zahrál výborně. Jinak viz komentář uživatele Isherwood.

T.M.A. (2009)

Neměla jsem k tomuto filmu nijak velké očekávání, ale to, co jsem viděla jsem vážně nečekala. Hrůza a děs. Tento film je pro žánr horor ostudou. Viděla jsem tam několik scén přebraných ze zahraničních hororů , kde podobnost jistě nebyla jen náhoda. Jako příklad bych uvedla Ti druzí - ponurá atmosféra, zjevující se děti - Sirotčinec a amputace nohy - Ruiny. Pro mě je film zklamáním. Jednu hvězdičku dávám za roli Lucie, víc jich bohužel dát nemůžu.

Sex Drive (2008)

Jedna z lepších road-movie, hodně podobná Prcičkám, neurazí, pobaví a rozesměje :) Celý film mě bavil, takže kdo hledá vtipnou oddychovku, je pro něj tento film stvořený.

Stáhni mě do pekla (2009)

Nejlepší horor roku 2009. Ještě se mi nestalo, abych v kině plném lidí řvala strachy a následně se tomu musela smát. Lekačky perfektně načasované, film skvěle graduje, místy je až absurdní, místy nechutný, ale konečný výsledek je super. Milovníkům hororů vřele doporučuji!!!