Soumrak mrtvých (2004)

Dokonalá parodie na všechny Zombie filmy v čele se Simonem Peggem. Nechybí černý humor a dokonale sehraný tým herců. U některých scén a hlášek jsem brečel smíchy. 70/10 (DĚJ *** AKCE ** VTIP ***** HOROR **** HERCI ****) IMDb.com: 8,0/10

New Police Story (2004)

Mě osobně se film vůbec nelíbil. Žádná pořádná akce a slabý výkon Chana, který polovinu filmu probrečí a druhou polovinu proběhá zmateně po městě. Když na konci jely titulky, vůbec jsem nevěděl co jsi mám myslet. Jackie Chan by měl raději zůstat u akčních komedií a neplést se do cesty těmto dramatům či kriminálním filmům. 40% (DĚJ *** AKCE ** DRAMA *** KRIMI *** HERCI ***) IMDb.com: 6,8/10

2 blbouni v Paříži (2008)

Slabý film Bedii a Judora. Suché až trapné hlášky doprovází tento kousek celých 93 minut. Myslím, že tihle dva mají na to aby hráli v lepších filmech, tak nevím kde je problém. 30% (DĚJ * AKCE * VTIP ** HERCI ***) IMDb.com: 5,4/10

Bazén (2001)

"Už jsi viděl ten nový horor Bazén? Ne? Ten je úplně luxusní!" ... Tak toto jsem slyšel několikrát asi 10 let zpátky. Tak jsem si to zapnul a můžu říct, že jsem dlouho neviděl tak tupý a blbý film, po kterém dneska neštěkne ani pes! 10% (DĚJ odpad AKCE * HOROR * THRILLER * HERCI *) IMDb.com: 3,9/10

Krkonošské pohádky (1974) (seriál)

Anče, Kuba, Hajnej a vyžraný Trautenberk. Každý tyto pohádky viděl a každý má na ně svůj pohled. Střední a starší generace (např. moji rodiče) ji má určitě v oblibě. 60% (DĚJ *** VTIP ** EFEKTY * HERCI ***) IMDb.com: 7,6/10

Falešná hra s králíkem Rogerem (1988)

Hraný a kreslený film dohromady? Ano! Další dobrý nápad jak natočit kriminálku. Perfektní kamera, zápletka a dokonalý vtip. Doporučuji každému ale ať si na to udělá každý svůj názor. 75% (DĚJ *** AKCE ** VTIP **** ANIMACE **** KRIMI *** HERCI ***) IMDb.com: 7,6/10

Jméno růže (1986)

Nadprůměrný film s Seanem Connerym v hlavní roli. Příběh se ubírá do středověku na opuštěné opatství. Connery a jeho pomocník Slater zde působí jako nestraní vyšetřovatelé vražd, které se zde staly. 65% (DĚJ **** DRAMA ** KRIMI *** HERCI ****) IMDb.com: 7,8

Zombieland (2009)

Komediální ztvárnění zombie filmu se podařilo a sklidilo velký úspěch. Akci střídají vtipné hlášky a i scénárista si dal taky hodně záležet. Účast Billa Murraye určitě potěší. 85% (DĚJ **** AKCE *** VTIP **** HOROR *** EFEKTY *** HERCI ****) IMDb.com: 7,8/10

ČT Live - Katapult (2005) (koncert)

Pohodová hudba a super atmosféra. Alespoň na malou chvilku bylo trio zase kompletní. Akorát jsem byl zaskočen reakcí lidí, kteří skoro celé vystoupení seděli a rozjeli se až ke konci, kdy už všechno končilo. 80% (HUDBA ****) IMDb.com: ?

Ewa Farna - Blíž ke hvězdám (2008) (koncert)

Jednu hvězdu za vykřičené hlasivky těch malých desetiletých holčiček, které už přece dávno mají svůj názor na život, ne? 5% (HUDBA odpad) IMDb.com: ?