Šestý smysl (1999)

Napínavý mysteriózní thriller kde Bruce Willis podal špičkový výkon. Haley Joel Osment a jeho vyděšená dětská tvářička tomu ještě přidává. 80%

Super Size Me (2004)

Zajímavý experiment kdy chuťové buňky opět překonávají vůli člověka. 75% IMDb: 7,5/10

Sucker Punch (2011)

Tady nejde nic vyčíst ani uznat. Tenhle film se vám buď líbit bude nebo ne. Já mám smíšené pocity. Je to slátanina japonských bojových umění, druhé světové války přes sci-fi technologie až po draky. Jediné co uznám je to, že Emily Browning je jedna z nekrásnějších dívek z filmů. 60%

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Perfektní scénář a nápad. Zpracování a efekty na úrovni podtrhne i dobrý příběh, až na ty bojové scény jak z Pokémona. 70%

Pupendo (2003)

Ještě teď mám obtisk na břichu jak jsme to po filmu hned zkoušeli. Hřebejk se opět ukázal v tom pravém světle. Spokojen. 70%

To byl zítra flám (2010)

Jedna hláška střídá druhou. Dobrý námět. Rob Corddry je opravdový magor a je vidět, že něco umí. Při některých pasážích jsem to musel stopnout, protože mě bolelo břicho tak, že jsem to chvilkami nedával. 90%

Příběh rytíře (2001)

Vynikající příběh o lásce, hrdosti a rytířství se špetkou humoru z dnešní doby. Přesně to co si mé oči a uši žádají. 90%

Wrestler (2008)

Starý Mickey Rourke v jedné ze svých životních rolí. Po shlédnutí se dozvíte, že wrestling není jen předem domluvená hra, ale že i pro ni musíte taky něco obětovat. Je to boj, který balancuje na hraně umění. 90%

Holičství 2 (2004)

O trochu slabší pokračování prvního dílu. 50%