Ztroskotaná láska (2005)

Sám o sobě bych si tohle nikdy nepustil ale má drahá polovička naléhala tak dlouho až jsem nakonec povolil. A myslím si, že zase tak velká chyba to nebyla. Dokonce jsem se i párkrát zasmál i když vtip pomalu hraničil s blbostí. Film se určitě nebude líbit všem ale na vyplnění zbytečného či volného času to asi stačit bude. 60% (DĚJ *** VTIP ** ROMANTIKA *** HERCI **) IMDb.com: 4,9/10

Být skinheadem (2003)

"Jen málo kdo ví, že Skinheads pocházejí z Jamajky!" Perfektní dokument o Skinhead, který vysvětluje vznik, názor a rozdělení tohoto stylu. 80% (DĚJ ***** AKCE ** HUDBA ***) IMDb.com: 7,3/10

Antikrist (2009)

LSD + deprese + sex = Antikrist! 60% (DĚJ **** DRAMA **** HERCI *** ROMANTIKA * EROTIKA *** HOROR ** PSYCHOLOGICKÝ *** HUDBA **) IMDb.com: 6,6/10

Senna (2010)

Tady není co dodat. Ayrtona Senny je určitě škoda. Tento dokument vám blíže přiblíží jeho závodní a soukromý život. 80% (DĚJ ***** DRAMA ****) IMDb.com: 8,7/10

Na cestě (2006) (seriál)

Tento dokument bych nazval Dokonalý průvodce světa. Příjemný hlas Jiřího Bartošky a humor Miroslava Donutila vás zavede do všech koutů země a přiblíží vám život, kulturu i památky jiných národů a civilizací, 90% (DĚJ ***** VTIP *** HUDBA *) IMDb.com: ?

Hříšný tanec (1987)

"Bejby nebude sedět v koutě!" Mladý Patrick Swayze a ještě mladší Jennifer Grey v tanečním filmu Hříšný tanec, který určitě viděl každý. I když si to už sám nepustím, tak vzpomínky mi zůstanou pořád v hlavě. 80% (DĚJ *** VTIP ** ROMANTIKA **** HUDBA **** DRAMA ** HERCI ****) IMDb.com: 6,3/10

Kerberos (2005) (TV film)

Myslím si, že kdyby tvůrce animací tohoto filmu vytvořil tříhlavou čivavu, bylo by to alespoň k smíchu a film by byl jistě procentuálně víš! 10% (DĚJ * AKCE * HOROR * ANIMACE odpad HERCI *) IMDb.com: 3,9/10

Sejmi je všechny (2007)

Akce, akce, akce. Co na tom, že film nemá ani příběh. Jen střelba, stovky mrtvých a prázdné patrony, které se válejí všude kolem. Cliwe Owen se drží své role, která mu padne jako ušitá. Pokud nepotřebujete žádný děj a máte sklony k agresivitě, tak si film určitě pusťte. 70% (DĚJ * AKCE **** VTIP * EFEKTY *** HUDBA * HERCI ****) IMDb.com: 6,9/10

Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)

Zatím nejlepší seriál, který jsem viděl. Dokonalý vtip a plno různorodých postav. Pro mě číslo 1! 95% (DĚJ ***** VTIP ***** HERCI *****) IMDb.com: 8,4/10

Happy Tree Friends (2006) (seriál)

Láskyplný seriál pro dospělé... 80% (DĚJ *** VTIP **** ANIMACE ***) IMDb.com: 7,5/10