Rozhněvaný muž (2021)

Je to jako jít do nově otevřené pizzerie jen proto, abyste si objednali pizzu od základu na přání, na jakou jste zvyklý. Jako člověk co čistě akční filmy nevyhledává, protože mě táhne především smysluplný obsah, mě od úvodu do titulek na jeho obsahu nepřišlo nic zajímavého nebo překvapivého dokonce ani po akční stránce.

Óda na radost (2019)

Slibný začátek ale postupně veškerý humor uvadá až zmizí úplně a film působí jako pomalu nafukující se prázdná a nezáživná bublina plná umělé empatie kdy hlavní hrdina bude bojovat jen sám se sebou, a vy jen s padajícími víčky čekáte až zázračně “zcela nečekaně” praskne, a vy se budete snažit si těch 90 minut zábavy nevyčítat

The Last of Us - Long Long Time (2023) (epizoda)

Myslím že zrovna The Last of Us nemá tuhle vynucenou prezentaci rovnocennosti za potřebí, jako by nestačilo že musí být dnes obsazení rozdělené tak že vypadá jak klávesnice u piana, teď se černobílí budou dělit i s tolerovanými úchyly na třetinu, škoda

X (2022)

První hodinu jsem se hlavně bál co si o mě budou myslet sousedi, protože, poslouchat večer horor smíšený s mizerným pornem, kde navíc jediná hezká holka neukáže ani chlup je pěkně na hovno. Bez prasáren je to jeden z nejkýčovitějších hororových příběhů v žánru.

Wednesday (2022) (seriál)

Úroveň černého humoru je prakticky nulová, takže seriál stojí hlavně na romantice

Šílená noc (2022)

S tímhle scénářem v čele s Davidem to měla být sázka najistotu, ale ačkoliv chválím přízemnost nadpřirozených jevů a to že film nepřekypuje trapným kýčovitým humorem, o nic pamětihodného se nejedná

Ďáblova kořist (2022) odpad!

Viděl jsem reklamu na vložky se zajímavější zápletkou

Ovečka Shaun (2007) (seriál)

Pravděpodobně nejlepší rodinný animák

Specialisté (2017) (seriál) odpad!

Další seriál co rozvíjí českou debilitu