Kámoš k pohledání (2009)

Docela příjemná komedie, která chcem nechcem, zasahuje do života mnoha z nás. Né jednoho člověka nutí k zamyšlení, zda máme či potřebujeme opravdového přítele ;)

Ninja Assassin (2009)

I když tam byli místy totální errory, tak filmy aspoň s blíženou tématikou starého umění Ninjutsu prostě lákají. Rozhodně se mi líbili tréninkové metody i některé bojové sestavy, ale jinak příběh byl poměrně slabý.

Bláznivá dovolená (1983)

V rámci nostalgického turné jsem i tento film prostě musel oprášit a jako již v dětství nezklamal - já bych na takovou dovču ale nejel :D

Johanka z Arku (1999) (TV film)

Ačkoli oproti bohatému sokovi, jenž stejný rok vyrukoval na svět, je tato verze upřímná, důvěryhodná a realistická. Navíc výkon, jenž Leelee Sobieski předvedla v roli Jany z Arku je naprosto perfektní ... určitě nebude dlouho trvat a pustím si to znovu!

Robin Hood (2010)

Dlouhá léta jsem si o tomhle "Longstridovi" nemyslel úplně nic dobrého .. ale další shlédnutí mi dalo jinou perspektivu a musím uznat, že i když jsem znovu měl nutkání porovnávat s Costnerovým romanťákem, tak přesto mě to bavilo a výlet do 12století se povedl!

Stargate SG-1: Children of the Gods - Final Cut (2009) (TV film)

Odstraněné chybky, vylepšené a hlavně nové scény ... jakmile to přidáte k tomuto původně úvodu do seriálu, tak z toho je parádní film, který potěšil a to nejen z nostalgie a úcty k SG ;)

Legie (2010)

Čekal jsem od toho bohužel krapec víc, kor když mi pozvánku nabízel oblíbenec Quaid. Přesto efekty i příběh mohli být daleko propracovanější ... jako by to někdo uspěchal. I když nápaditost hraničila s prvky mnoha dalších snímků, tak to lze hodnotit jako lepší béčko ... prostě málo štávy.

Vyfič! (2009)

Moc sem tomu nedával, ale filmík překvapil, pobavil a rozhodně mě to donutí, si ho pustit znovu! ;)

Nezvratný osud 4 (2009)

Poměrně zbytečné pokračování, kde sice byla snaha s 3D, ale jinak nepřekvapilo snad ničím.

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Nekončící boj mezi městy a státy ve velmi přátelském pojetí ... Super blbnutí, které bych chtěl zažít na vlastní kůži! :-)