Pelé: Zrození legendy (2016)

Ač fotbal moc nemusím, tak na sportovní filmy nedám dopustit. Poté co jsem nedávno viděl teprve poprvé film "Vítězství", kde si právě zahrál Pelé, tak jsem si řekl, že zkusím jít i do tohodle, abych se o něm více dozvěděl. Některé scény jsou přeslazené a zejména ty fotbalové jsou mnohdy nepřehledné. Nicméně co se týče životopisné a historické úrovně, tak doporučuju všem fanouškům fotbalu a Brazílie.

Vetřelec: Covenant (2017)

Těžko porovnávat s Prometheus 1 - ten překvapila příběhem .. u dvojky jsem po dlouhé době viděl zase Aliena, byť krátce ... obzlášť babyA pobavil. Nicméně oba snímky jsou i tak slabší. Očekával jsem od prequelu víc! Mimochodem je zajímavost, že se stále drží stopy, že Aliena umí zabít jen ženská :-D

Pohádky na dobrou noc (2008)

Ideální filmík když nevíte, co dělat a venku třebas prší ... pohodová komedie. Nebýt toho divného morčete, tak bych se nebál nazvat slušnou komedií.

Bílá královna (2013) (seriál)

Jsem rád za každý historický seriál či film. Období předtudorovské Anglie nabízí romantickou pohádku, plnou politických šarvátek, jež se rovněž opírají o historické fakta. Vše v pořádku - jediné co mi chybí jsou boje .. mělo bych jich tam být nespočet, ale studio vsadilo na staré dobré vzkazy formou dopisů.

Silent Hill (2006)

Parádní atmosféra a monstra ... vždy když se zapla siréna, tak jsem si připadal, že tam jsem taky! :-D .. bohužel scény ala kostel mě nudily.

Dánská dívka (2015)

Pro Eddie Redmayne to bylo prakticky ušité na míru. S jeho vizáží to nemohl zahrát nikdo jiný ... a co on dává do svých postav - to je obdivuhodné!

Návrat k vítězství (1981)

Zaujala mě účast fotbalových legend a útek z lágru, ale jinak film prakticky o ničem :(

Kong: Ostrov lebek (2017)

Hned mě napadlo srovnání s Godzillou. Kong mě bavil víc, sice mi neseděl výběr herců, ale co se týče zápletky a zpracování, tak spokojenost .. ale stačilo jednou ;)

Wild Wild West (1999)

Herecké obsazení fajn, ale jinak je to hrozná kravina! :-D

Psí poslání (2017)

Ještě se mi nestalo, aby mě film rozbrečel smutkem a štěstím .. neskutečné. Doporučuju nejen milovníkům psů!!!!! :-)