Návrh (2009)

Ačkoli Sandra lehce míjí 50ku, tak stále je to kočka a v tomhle filmu ukázala, že hrát rozhodně nezapomněla. Sice je pravda, že děj docela předvídatelný, tak u tohoto nedělního filmíku mi to moc nevadilo :))

Brutální věznice Ameriky (2004) (TV film)

Todle bych přál vidět každému Českému politikovi, členu vězeňské služby, odsouzenému i normálnímu člověku ... oproti tomuto jsou u nás jsou vězni jak na táboře!

Kolumbijská věznice (2005) (TV film)

Neskutečný zážitek. Život ve strachu pro obyčejného člověka - Drogové kartely vládnou skutečně celé Kolumbii. Věznice rozdělená na dvě strany dle gangu. Každý má své město .... lidé spí na zemi nebo někde v uličce a ještě za to platí. + Komentář dozorce to dovršuje: příslušníci zbraně mít nesmí, ale vězni je mají!

Ip Man (2008)

Po snímku Fearless, kde exceloval Jet Li, se na filmové plátno dostalo další mistrovské dílo z Čínské historie. Pan Donnie Yen se mi velmi líbil. Navíc mě chytlo nutkání shlédnout další snímky asijské produkce podobného typu ;)

Frajeři v krabici (2007)

Dělám podobnou šílenost už řadu let a i když tento snímek hodnotím jako podprůměrný, tak potěšil :)

Rozum a cit (1995)

Atmosféra staré Anglie a vztahů mezi lidmi vyšší vrstvy o hledání osudové lásky. Spontánní Kate Winslet, velmi sympatická Emma Thompson + sentimentálním snílek Alan Rickman dávájí romantický nádech, který většinu času válčí se smutkem a zklamáním ... kostýmy, prostředí, scénář, režie a celkové provedení - 5*

Mr. Johnson (2008) odpad!

Tomuto výtvoru ani náhodou nenáleží označení komedie .... z prominutím působí jako naprostá tragédie, která je nejen extrémně nudná, ale ještě do toho zatahuje chudáka Prahu :( ... ale snaha byla ;)

Mravenčí invaze (2007) (TV film)

Nápad nebyl špatný, ale mohlo to být propracovanější. Záběry na mravence kolikrát hraničili s nudou a výkony některých herců byli též na hranici únosnosti... ale co čekat "hmyzového" B ;)

Interstate 60 (2002)

Dlouho jsem tento snímek přehlížel a podceňoval, ale to byla sakra chyba - velmi obyčejný a přesto nádherně šílený film, který mě svou originalitou dovedl a stále dohání k několikanásobnému shlédnutí. Bezchybné herecké výkony pánů (Gary Oldman a James Marsden) + grandiózní Chris Cooper!