Přizdis*áči (2011)

Začátek nic moc, ale pak se to rozjelo. Dobře strávený sobotní večer se skvělou komedií, ovšem seriálu se to nevyrovná :)

Stan Helsing (2009)

Nechtěl jsem film odsuzovat na základě hodnocení CSFD .Bohužel tentokrát má film 32% oprávněně , párkrát jsem se ale i zasmál ...

Daredevil (2003)

Za zklamaní z postavy KINGPINA - 1 hvezdička.

Bastardi (2010)

Úplně zbytečný film,nejlepší scény,kvůli kterým jsem film vydržel shlédnout do konce byly samozřejmě v traileru i samotný film by se dal natočit v 10 minutovém snímku...

Akta X (1993) (seriál)

I want to believe.. .jednoznačně jeden z nejlepších seriálů z tohohle pojetí. Vždy nevěřící Scullyová, skoro pokaždé pravdivé Mulderovy teorie, je pravda, že má velmi mnoho dílů, ale o to víc je to napínavější jak to všechno skončí. THE TRUTH IS OUT THERE ;)

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Film mého dětství,který mě nezklamal ani svým třetím pokračováním.Rozhodně dopuručuji všem věkovým kategoriím :))

Machři (2010)

Opět se neshoduji s některým hodnocením filmů podle csfd.. tento film by si zasloužil přinejmenším červenou barvu..

Dokonalý únik (2009)

Jeden z mála nových filmů, který byl fakt super.. takový konec bych teda nečekal.

Létající Čestmír (1983) (seriál)

Létající Čestmír..léta tam a zpět.. Staré a dobré české seriály..:) u toho se má vyrůstat..:)

Návštěvníci (1983) (seriál)

Fakt ho mám rád.. nejlepší bylo to jejich jídlo které se dělalo z tabletky.. vždycky jsem to chtěl..:)