• Mysteriózní
  • Pohádka

Anděl Exit (2000)

hodně zdařilá ukázka feťácké pseudokomunity, která stejně funguje ve velkoměstě i na maloměstě, kdo s tímto prostředím nepřišel do přímého styku, asi těžko pochopí.

Krakatit (1948)

geniální Čapkův výtvor převedený do skvělého filmu, Karel Höger jako ing.Prokop je nezapomenutelný

Bolero (2004)

tohle je film o lidské bestialitě, je pravda, že kamera je roztěkaná a místy až nepříjemná, že psychologická sonda do duší pachatelů je až příliš plytká, a že příběh je až příliš zkratkovitý, ale přesto je to film, u kterého člověka až zamrazí

Chlapci a chlapi (1988) (seriál)

napadla mě část písně Visacího zámku: "...vojna z chlapců dělá muže / tím, že duši svlíkne z kůže!" a přesně totéž dělá tento zoufalý seriál...

Ostrov (2005)

zajímavý začátek, který se změní ve smršť nelogických a nudných scén, u kterých jsem nevěděl jestli se smát anebo zoufale plakat

Pomoc! (1965)

chvílemi velice vtipné, chvílemi však dost utahané... celkově nádherně ujeté! a samozřejmě skvělá hudba!

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

vtipné, vtipné a opravdu vtipné... po první shlédnutí jsem byl dost rozpačitý, ale při druhém jsem si to již velmi pěkně užíval... a Marvin je opravdu dokonalý!