Tvář vody (2017)

Po 2 hodinách som bol taký nasratý, že som sa na hodnotenie radšej opýtal manželky. Takže z pohľadu ženy 1* za výpravy a druhá * za Happy end.. Keby som nemal vedľa seba odborného konzultanta, za seba dám odpad. Nerozumiem jedinej nominácií na Oscara..

Demolice (2015)

Uff z Naomi Watts je už dobrá rajda. Ale ten čas letí, aby som sa pomaly začal obzerať po zubnej protéze. Nič zmysluplnejšie sa mi k tejto podivnosti nedá napísať..

Volání o pomoc (2007)

Videné v slovenskom dabingu a ten nebol buhvi co. Keby som videl originál, možno by som viacej cvrkol do treniek :-/

Vánoční koleda (2009) odpad!

Možno keby som to videl v IMAX 3D. Ale v TV úplná zbytočnosť, 90 minút utrpenia. Ešte že mám na telefóne 9GAG ktorý mi to pomáhal pretrpieť.

Rychle a zběsile 8 (2017)

Toto bola skor komedia ako akcny film. Toto proste postradalo logiku a ignorovalo vsetky fyzikalne zakony. Toto vas pri sledovani nie ze nuti vypnut mozog, ale vypnut sa cely.. A vsetci sa v tom tvaria prisno vazne, akoby som im to mal cele zozrat.. 1* za Stathamovu scenu v lietadle, tam sa aspon na nic nehrali a brali to s humorom..

Malý princ (2015)

Mal som problem uz s knihou, a tento movie nebol iny.. Exupéry definitivne nie je nic pre mna :(

Mafiáni (2015) (seriál)

Ten pocit, keď zbadáš spolužiačkinho otca farbito opisovať ako mu mafošenie islo od ruky :))

Horná Dolná (2015) (seriál)

Za toho exota na rapidke.. Ten asi ani moc nehrá a je sám sebou :))

American Honey (2016)

Ja ani neviem za čo... Snáď za to, že to nebolo ešte dlhšie.

Jason Bourne (2016)

Típek od strihu asi dostáva bonusy od počtu záberov. Strihol to snáď každú druhú sekundu a ku koncu to už bol pekný záhul, vôbec som nevedel na čo pozerám. Možná to spravila ta fľaša vína co som pri tom sosol dolu, ale zase celkom veľa vydržím..