Trpaslík (2017) (seriál)

S kazdym dilem cim dal lepsi.. Hofmann excelentni

Ztraceni v Mnichově (2015) odpad!

Slibny zacatek nasledovalo velke zklamani. Pro mne, jakozto velkeho fanouska historie, je to az moc fiktivni interpretace dejin. Smysl druhe casti jsem vubec nepochopila a vlastne ani nechci.

Rapl (2016) (seriál)

Cim dal vice si zacinam myslet, ze vrah Wagnerove je Etzler (po devatem dile) . Tesim se na finalni rozluzleni. Skvely serial s temnou atmosferou Sudet

Hubert a Staller (2011) (seriál)

Náhodou, mě ti dva přihlouplí bavoráci baví..

Zločin v Polné (2016) (TV film)

Karel Heřmánek mě příjemně překvapil a Plesl představujícího zaníceného obhájce mi přišel uvěřitelný. 1.díl - 4*

Atentát (2015) (seriál)

Velke zklamani. Po tretim dile jsem to vzdala. Ve srovnani se serialy vysilanymi ve stejnem casovem obdobi, jako je mamon nebo most, pusobi atentat naprosto amatersky. Kraus je neprirozeny, dej nema hlavu ani patu, napeti zadne, takze naprosta ztrata casu.

Mamon (2015) (seriál)

Po druhem dile zvysuji pocet hvezdicek na 5. Nepamatuji si, kdy naposled jsem se u ceskeho serialu tak tesila na dalsi dil, jako u tohoto majstrstyku. Takhle ma vypadat spravna kriminalka - ma to dej, napeti a skvele herecke vykony neokoukanych tvari. Marne premyslim, co bych vytkla, ale opravdu neni co.

Hodiny (2002)

Jeste zadny film se mi netrefil do zivotniho rozpolozeni tak jako Hodiny. S hrdinkama jsem citila, brecela, trapila se.. Uzasny film.

České století (2013) (seriál)

Kosatík & Sedláček - kombinace, která funguje. Díla s touto tématikou jsou, zdá se, stále potřebnější, navíc mě to bavilo a doslova "přikovalo" k obrazovce. Zasloužených 5*.