Twister (1996)

Film, ktorý som mal niekoľkokrát možnosť vidieť v TV a nikdy som si ho nenechal ujsť vďaka vynikajúcim hercom a udalostiam, ktoré sa vo filme odohrávajú. Skvelý katastrofický film.

Dumbo (1941)

Walt Disneyovská klasika :)

Mars útočí! (1996)

Akčná sci-fi komédia, ktorú treba vidieť.

Ally McBealová (1997) (seriál)

Super seriál, ktorý som kedysi pozeral a rád si to ešte niekedy pozriem, ak budem mať tú možnosť.

Nepřítel státu (1998)

Výborný režisér Tony Scott a vtedy vychádzajúca hviezda Will Smith v akčnom trháku, ktorý musíte jednoducho vidieť. Rozbeh to má parádny a neuberá z plynu, až kým sa nedostane do konca. Jeden z najlepších akčných thrillerov tej doby a dovolím si tvrdiť, že aj dnes ho prekoná máloktorý.

Železný obr (1999)

Tak na toto si dobre pamätám, vynikajúci film od Brada Birda, zaujímavý príbeh s výborným zobrazením, čo sa týka animácie, skvelé dialógy. Animované sci-fi, to tu nebýva až tak často, vynikajúca idea, to sa musí nechať.

Ztraceni (2004) (seriál)

Na obrazovkách televízie máme možnosť vidieť každý deň mnoho rôznych seriálov, no nie každý má takú vysokú úroveň ako LOST. Chytilo ma to hneď od začiatku a to vďaka výborným hercom, skvelému prostrediu, ktoré je krásne a hlavne kvôli výbornému deju a v každej časti sa toho dokáže udiať strašne veľa. Je to seriál, v ktorom je množstvo otáznikov, no nakoniec sa to začne všetko vyjasňovať. Dôležité je nevynechať žiadnu časť, inak zostanete stratený aj vy.

Znamení (2002)

Jednoducho jeden perfektný sci-fi thriller, každý kto to videl vie o čom to je a vie, že je to super.

Za plotem (2006)

Nečakal som, že to bude až také dobré, no je to skvelé, zábava pre celú rodinu ako má byť, takto si predstavujem moderný animák plný vtipu, akcie a zábavy.

Vřískot 3 (2000)

Oproti dvom predošlým častiam je toto dosť veľké sklamanie a vôbec to nemá tú atmosféru z predchádzajúcich častí, škoda, dvojkou sa to malo skončiť.