Forrest Gump (1994)

Co dodat po takové době k tomuto skvělému filmu? Nic. Snad jen: díky Forreste za příjemně strávený čas s tebou.

Experiment (2010)

Hodnocení zde podle mne absolutně neodpovídá skutečnosti. Film je daleko lepší a stoprocentně stojí za zkouknutí. A výkon Foresta Whitakera je oskarový, v původním znění je to ještě větší zážitek. Jak se z lidí mohou stát hovada snadno a rychle. Řekl bych, že se to přesně trefuje do dnešní doby, kdy prachy jsou nade vše.

Drsná Planina (1979)

Soukupova práce je poznat. Ze silného tématu film takřka o ničem. Nebýt kvalitního hereckého obsazení, tak na to nečumím. Hudba tento film navíc ještě dorazila, opravdu se k tomu velice "povedla", je nejslabším článkem tohoto výtvoru.

Čarodějův učeň (2010)

Jay Baruchel nebyl vtipný, jen se o to velmi, skoro až překotně a nepřirozeně snažil. Film je z toho slabšího soudku. Mrzí mě to, docela hodně jsem od něj očekával, už kvůli Nicolasi, ale scvrklo se to na jedno velké máchání rukama a toť vše.

2012 (2009)

Tak nás Hollywood obdařil zase jedním směšným filmem. Záchrana světa v americkém podání. Velmi, velmi, ale opravdu velmi přitažené za vlasy. Film vidět a zapomenout.