Equilibrium (2002)

příjemné vizuálno, moc amoc zajímavé téma, další zvrat společností rukou jednoho hrdiny, bojové scény ala matrix a hlavně skvělá myšlenka spojení bojového umění se zbraní. Nejen kvůli mému oblíbenému ch.balemu dávam hodně hvězd

Pátý element (1997)

podle mého jedna z nejlepších sci-fi, kterí byla kdy natočena, skvělé obsazení, perfektní prostředí, správně ujetý záporňák...tenhle film opravdu miluju

21 gramů (2003)

velmi dobrý biják, ostatně pro mě je už jméno Inarritu jistou zárukou.Opravdu skvělý nápad otočit příběh okolo srdce.a samotná podstata názvu mi přijde více než skvělá.

Tichý Američan (2002)

jak už jsem tady u někoho četl...film relativně kvalitní, ale nechal mě naprosto klidným proto 3star

Obecná škola (1991)

jeden z nejlepších českých filmů vůbec a to je nutno podotknout, že nejsem příliš velkým příznivcem tuzemské kinematografie.film je prošpikovaný nesmrtelnými hláškami, skvělými dialogy a vůbec je velmi povedený

Zlaté oko (1995)

počátek tvorby bondů jako klasického akčního filmu není to co bych právě uvítal, patřím mezi ty, pro které existuje bond jedinný - connery.i přesto je to docela koukatelná akce

Smrtonosná past 3 (1995)

díky Jeremy Ironsovi se mi tento díl líbil ještě víde než první díl serie.jako maniakovi mu to moc a moc sedí.hlavně scény z harlemu jsou vážně povedené.docela jsem se bavil:o)

Smrtonosná past 2 (1990)

podle mě nejlepší z celé serie, učebnice akčního filmu se vším co k tomu patří.zápletka je skvělá a měnící se role vojenské jednotky...super

Smrtonosná past (1988)

skvělá akce, inteligentní protivníci, sympatický hrdina . . co víc si u této kategorie přát?přesto všechno však na mě tenhle film nezapůsobil tak, jako jeho další pokračovaní

Smrtonosná zbraň 4 (1998)

dle mého vcelku povedená akce, konečně jet li v klasickém holywoodském akčnáku:o)